Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

43-as új csizma eladó 25000,vagy cross csizmára cserélhető
50e az átírás...
elhiszem... viszont ez egy rendszámos motor, jó állapotban, tartozékokkal. nem sok érte a 300. mi anno 250 ért vettük, és majdnem ennyit költöttünk rá... ha a gumikat is számolom, akkor pont ennyit...
Halló!
Eladnám vagy cserélném SUZUKI rm 125ös 1990-es krossz mocim.Motorja jo,egyben van a gép,telo szimeringet kell cserélni.
Cserébe 4T vagy autó kéne.
ár140e
fogltomi@freemail.hu
06703817625
végülis nem a füst a lényeg, hanem az hogy 3 kilója van a motorra aztán át is kell íratni...
bővebben eladó holmik->vegyél fel msnen vagy írj emailt, és megbeszéljük! az ár alkuképes.
már csak a cipő, és a hello kitty-s cuccok vannak meg

valamint a szerszámos koffer is megvan még, de az igazából nem saját, azt kérésre hirdetem


Sziasztok!
Eladó egy fekete üléspúp egy Suzuki GSXR 1000 K3-ason volt rajt!
Az irányára 10.000.-
Ha érdekel hivj: 0620/588-8837
köszi
Tudok egy 2008-as Pan European-t és egy 2005-ös cbr600rr-t eladót, kevés km-el, jó állapotban, ha érdekel valakit.
oké de én falusi vagyok itt semmi nincs ráfizetem két csatt árát?
1600ft egy csat
én nem tudok csatot veni az most már megbizonyosodott. mi legyen így?
Nem nagyon, de a legalja 300. kicsit kormoz, karbi lett rajta cserélve, egy műszeres állítást megérdemelne, akkor talán nem csinálná.
épp hétvégén mutattam egy cimbinek
270ért már elmenne megnézni mennyire füstöl
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 12000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 7000ft
hátsó 2 dugós brembo munka henger 5000ft (full rendszer)
öhlins középső rúgós stag felujitásra szorúl 9000ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 10000ft


érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 vagy Baleee@citromail.hu
debrecenbe van minden
üdv .dr 600 dakar eladó.költségmentes ,karbantartott motor.új did lánc,olaj gyertya,gumik,telószimmering,olaj,szelephézagállítás.eggyben van a motor.xr 600 csere esetleg.
0630 394 4673
Eladó egy minarelli AM,alap 50-es aluminium nikaszilos 7 felömlős henger, nem sérült tökéletes állapotban KB 500km-t futott.ÁR:megeggyezés(szerinthépet kérésre küldök)
Cagiva Mito eladó

Cagiva Mito eladó vagy cserélhető hasonló gyorsaságira (forgalmival, rendszámmal). Hirdetésben ott van minden elérhetőség!
eladnám jó állapotban lévő dtmet. bővebb info msnen vagy emailen, motor megtekinthető elado holmikban! elérhetőség adatlapon, vagy a hirdetésben+
Új csizma eladó 43-as, vagy cserélhető cross csizmára
dobj 1-2 képet úgy könnyebb lenne a döntés
Szia!Érdekel a dolog de cserélni csak egy az egybe tudok!