Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok zoli vagyok nem tudna nekem valaki 5 kilo körüli crf450 et elöre is köszi hello
Forma túracipő,39-es méretben,szintén új,dobozában eladó!11.000ft


Alpinestars \\\"Bionic\\\" protektor,cserélhető belső rész,szép állapotban,keveset használt (utasként)10.000ft

(cbf 250-es mocihoz alkatrészek)
(sportdob....és gyári ÚJ tartozékok)

Szállitás,posta megoldható!
Érd.:06-30-913-3965
E-mail:berik84@freemail.hu
hello fiuk segitene valaki? van 1 Gixxer 600 srad om 2000 kiadas.Aza baj vele h gyari dob van rajta es nagyon csendes. Ha kiherelnem a kipufogot faxab hangja lene? A szomszedokat akkarom tonkre-teni idegileg velle...... hagyatok uzit elore is koszke
Sziasztok, motort vennék max 80.000 Ft-ig üdülési csekkre és a többit kp-re. Max 100.000 Ft-ig. Akit érdekelne a dolog az írjon a ppdatej@citromail.hu e-mail címre. Előre is köszi.
Köszi szépen!
Szia, én használtan vettem, LaciCRM -től, igen jutányos áron.
Ebay-en kutatva szerintem hozzá tudsz Te is jutni, ez egy LSL kiemelő, amit 40, 41 vagy 42mm méretben nyugodtan megvehetsz, passzolni fog.
Így készült az eredeti, házi megoldás: időlegesen ez is megteszi:

ZZR600 - újjászületés
Hello menyit gondoltal a motorert?
Nem az enyém, egy haveré.
Sziasztok van egy voyagerem, Tudom nem motor, de hátha kell valakinek egy összkerekes 7 szem kisbusz picié.
CSak nem motort akarsz venni?
Elég, mert ezzel üzemel.
Szia

Most szeretnék venni egy zzr 400-as motort, de amit veszek, annak gyári kormánya van. Szeretném majd lecserélni. Amit kitettél képet olyan kormányra szeretném cserélni. Hogyan lehet az átalakítót feltenni, és honnan lehet olyan átalakító szerezni?
Válaszod előre is köszönöm.

Üdv: Ákos
elíg a 460w egy ilyen atomerőműnek? nekünk volt 1000 sőt 1200-as is
Sziasztok!

Bár nem motor, azért eladó.

Asztali számítógép az alábbi konfigurációval:

-Gigabyte Aurora ház
-Zalman tápegység 460W
-ASUS Maximus 2 Formula alaplap
-Core 2 Duo 3,1 Ghz processzor
-OCZ DDR2 1066 Mhz 4Gb memória
-Saphire HD 5770 1Gb mem. videókártya
-320Gb Western Digital merevlemez
-19" Fujitsu Siemens monitor
-rádiós egér+billentyűzet
-Vista operációs rendszer, jogtisztán

Irányár:110 000 Ft
csak kis frissítésként, van még egy két eladó dolgom, amit muternak munkábajárós zümmögőért cserélnék

PSP (slim és fat)
PSP játékok
Nike cipő (43)
T-Mobile G1 (HTC Dream) androidos okostelefon
szerszámos alukoffer (egy valag szerszámmal)
és extra ráadásként:
Hello Kitty baba, és ébresztőóra

bővebb infóért email (adatlapomon)

Eladó első villa! asszem zxr 250be való de amibe berakod. 50mm-es befogóba jó, és 45mm-re vannak a féknyereg csavarok.
k8 600-ba beszámolnám.
Eladó új Nitro bukók!
Nitro N766VX kék és piros színben.Kivehető-mosható bélés,gyorszáras csat,integrált szellőző,sisakzsák,karc-pára-és szerszámmentesen cserélhető plexi.Kékben S,M,L méretek.Pirosban M és L.Egy darab XS-es matt fehér-kék színben.
Áruk egységesen 20 000 Ft.

Nitro N1700-VF ezüst színben.Kivehető-mosható bélés,karc-páramentes plexi,pin lock,dupla D gyűrűs csat,plexiről téphető fólia mint az F1-ben,sisakzsák.Sharp törésteszten kiváló minősítést kapott.1 db XS-es matt ezüst,1 db M-es,2 db L-es,1 db XL-es méret.
Áruk egységesen 26 000 Ft.

Postai utánvét megoldható!A postaköltség 1000 Ft.
Kérdéseddel keress bátran!
zzrrs@citromail.hu
20/974-1680
Helló,
eladóvá vált a motorom.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Üdv!
Eladó a motorom, egy 89-es évjárató Honda Xl 600 R, rendezett papírokkal, rendszámmal. Tavaly ősszel hosszú távú túrára akartam indulni a motorral, így elég sokat költöttem rá. Cserélve lett a hengerfej, a karburátor, szimmeringek stb. A kormány is új, és nagy méretű műanyag tank került a motorra. A gép jó állapotban van, persze nem tökéletes. A kilométerspirál elszakadt, de ez nem nagy tétel. Alapjáraton illetve magas fordulaton van egy kis füstje vagy inkább kormoz. Megoldás lehet esetleg az olajlehúzó gyűrű cseréje, habár a kompresszió kifejezetten jó értéke alapján a gyűrűk jó állapotban vannak. Valószínűleg egy karbibeállítás orvosolná a füstölős problémát. A gondokat kompenzálandó a még szőrös utcai gumik mellé adom a jó állapotú terepgumikat, a gyári kis fémtankot, és egy motoremelőt. Másik motor vásárlása miatt az eladás sürgős! Irányár: 350 ezer forint.

Válaszoltam
Sziasztok: ybr 250-re hátsó doboztartó nem érdekel valakit 10000ft utánvéttel is. erniybr250@citromail.hu
írtam
notabau@freemail.hu
mail?