Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb ára? Csak hogy nagyjábólit tudjak azért mondani, de remélem nem annyi ami a linken van
Na és még valami, igaz ez sem idevaló, de hátha van aki egészségcentrikus..vagy valami ilysemi. Szóval kristálygomba van egy rahedlivel, akinek kell, ingyé viheti, kidobni nem akarjuk, mert nehéz hozzájutni.
köszönöm
Ha nem felejtem el addig, akkor holnap megkérdezem, hátha kell egy srácnak, vagy talán nekem:P holnap kiderül
Egyrészes Spool bőrruci (2009-es, kék, 48-as) szép állapotban, egy 28-as kék Pazaz kormány fekete kiemelővel, és egy fekete enduro fejidom eladó, vagy cserélhető. Jah, még a moccos is eladó, még...
tudom hogy nem igazán motoros dolog de ha valakinek szüksége volna rá akkor annak jó, volna egy TOS 125/3 1M1 típusú esztergatokmányom, hibátlan, új pofákkal (pofák biztos újak mivel én raktam bele, de szerintem az egész új), tokmánykulcsot is adnék hozzá, ha valakinek kéne akkor jelezzen, nekem nincs rá szükségem, biztos megegyezünk
Eladó új Nitro N1700VF-ek több darab.A bolti ára 49900 Ft,most hatalmas akcióban 27000 Ft-ért juthatsz hozzá!
Dupla D-gyűrűs csat,pin-lock,karc-páramentes plexi,kivehető-mosható bélés,több darab letéphető fólia mint az F1-ben,üvegszálas héjszerkezet,sisakzsák,dobozában!
Ha a pünkösdi idő alatt lecsapsz rá én állom a postát!
Elérhető még:
Fekete és ezüst XXS 1-1 db
Matt ezüst XS 1 db
Ezüst M 1 db
Ezüst L 2 db
Ezüst XL 1 db
20/974-1680
Van egy eladó üléspúpom Gsx-R 600/750 k4-k5
12000ft / tel:0630/4057638
2006-os yamaha bws

Folytás nélküli, tunning mentes
Még több kép

Érdeklődni: hanko91.dani@yahoo.co.uk
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 11000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 7000ft
hátsó 2 dugós brembo munka henger 5000ft (full rendszer)
öhlins középső rúgós stag felújításra szorul 9000ft
ducati 750es levegős blokkra való 1pár karbi 10000ft


érd: Kavalecz balázs vagy Baleee@citromail.hu
debrecenbe van minden
Valaki ajánlana egy csomagküldő céget, aki vállal 40-45kg körüli csomagot max 5EFt postaköltséggel. Egy sorkettes blokk a csomag, méretre nem nagy.
Helló!

Aprilia Rx eladó:

http://kepesmotor.hu/aprilia-e...
Shift Recon Crossmez XL-es méretben...zsír újan eladó!
6990.-
Írj vagy hívj!
20/9654435
Bp.-en személyesen vagy postai utánvéttel is akár
Szia!
Sajnos esőruhát még nem forgalmazunk. Van pár dolog, ami még nincs fent a vaterán, pl. több más cordura kabát (női is) és cordura nadrág. Pl. Pesten a II. kerben lehet próbálni! Az ár részben megbeszélés szerinti! Írjál e-mailt, ha érdekel valami!
http://www.expressz.hu/ruhazat/egyeb/hirdetes-20773830/
Eladó a Nolan X-lite X901 Elegance speed sisak.Két szezont használt törés és karc mentes.
Minden elérhetőség a hírdetésben vagy az adatlapomon.Cirka 120.000.-ft volt az új ára és mindíg nagyon szép külső és belső jellemzi.
annyiért lopott szarrátörtet sem kapsz. Még egy Simson is drágább.
Az árat nem csökkentettem, mert csak irányárat adtam meg. Másik motor vétele miatt sürgős, és jelen helyzetben le fogok csúszni a gépről. Csak semmi titkolózás
jójó,sürgős,de ára nem csökken
amugy szabad tudni miért sürgős?vagy no public?
üdv esőruhábol van koplett szetted is?
mindjárt vennék2őt is!
egyet nekem(180cm,85kg)
egyet páromnak(155cm,70kg)
jah,kipróbállási lehetőség van?(bp-i vagyok)
aprilia RS 50-re af1-re! 14-es Dellorto karbi kompletten eladó!
vagy 24mm szívócsonkra cserélhető!
többek nagy örömére

Még mindig SÜRGŐS!
Pirelli 120/70 R17 (58w) Dragon!
Együtt!
Sziasztok!

Pirelli Új 180/55 ZR 17 M/C (73W) TL Dragon Supercorsa PRO hátsó gumi.

43.000 FT Új! Ha valakit érdekel keressen telefonon!06309040005