Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Eladó 5 490 Ft-ért! Ajándékba kaptam, nem tudom felhasználni.
sziasztok!

eladó egy 95ös Yamaha TDR 125/50-es motor. Tökéletes műszaki állapot viszonylag szép állapotban. 28.000 kilométert futott
Ezért is baráti az ára mindössze 150 ezer forint.Nincs igazából időm motorozni ezért adnám el de csere esetlegesen érdekel kisebb motorra (robogó is) akár értékegyeztetéssel.

üdv,bence
szia,egy fzr 1000 es csere esetleg értékegyeztetéssel?
Eladó
szia,mit lehet tudni a merciről?leirnál nekem egy két dolgot ill küldenél képet a salga1@freemail.hu ra?
Üdv!
Honda VF 400- asom eladó lenne. 88.-as, motor jó, gumik jók, festés elfogadható, műszaki van.
irányár: 239000-ft.
Csere is jöhet, robogó, 50.-es endúró 90.000.-ig
Szép napot!
Szevasztok!
Van egy eladó MNC autómagnóm, ha érdekel valakit. Új, garanciás, számlával, kipróbálva volt csak. 10ezerért eladó, Media Marktban 15rugó. Ilyen:MNC Innocd
Eladó egy Mitas C19 (90/90R21), középen kb. 13mm bütyökkel, DOT szám szerint 2007-es. Kikiáltási ára mondjuk 5.000,-
3o/9o59681 (Vecsés, Maglód, Dél-Pest)

G.Dani nagykorú, ha olvasol: kérlek írd be a KTM klub fórumba, hátha érdekel valakit - úgy tudom, hogy ott van, aki szereti.
Köszi
Sziasztok.
Lenne egy Gsx-r 600 K3 as hátsókerekem tárcsástól,
lánckerekestől.
Illetve egy fighter kormány magasítóstól(nem Sthol ).
+ egy 60 as új lánckerék.
de most őszintén:
mire gondoltál?
ilyen-olyan tuningal lehetne dobni rá pár lovat, de lenne értelme?

tegyél bele egy combosabb blokkot aztán kész is, csak óvatosan tépd neki mert összegyűri majd a vázat.....
Köszönöm! Most biztos jófejnek érzed magad. vagy seggfejnek?
ha nem forditott az elsőteleszkóp akkor tuti olajos és az jó is
hátul tárcsa de a telót nem tudom azt majd hétfőn lesem meg
azt sajna nemtudok de asszem olyan 92től gyárthatták őket hátul dobfékes vagy tárcsa? mert ha dob akkor biztos hogy 1998előtti motor. meg az elsőteleszkópja olajos vagy zsiros? ha zsiros elsőtelója van akkor az zsart se ér kemény mint a kő és nemis lehet vele semmit sem csinálni
szia!
csababoy0@t-online.hu
felnikben is szokott évszám lenni
meg újabban minden műanyag elemben

fiatalítani meg mindig szokták a gépeket....
Szép estét.

Eladó a képeken látható füstszínű duplabubis plexi, 2001-es suzuki gsx-r 600-ra. 3 kőfelverődés nyoma látható rajta, egy nagyobb és 2 kicsi. A nagy 9cm-es. 5E ft-ért vihető.
Köszönöm. Valmi runner történelmi oldalt nem tudsz? Mikortól meddig gyártották stb
helló
nekem ien motorom volt(meg még van is eggy itthol)
az fxr jelzés az aztz jelenti hogy 180ccm és 2ütemű fogyasztása átlag 5liter körül mozgott nekem a blokkal soha nem volt gondom csak a vizpumpaszimeringel mert az kétszer is elszált. alapjában jó motor útmellett még nemhagyott csk mivel olasz igényli a törődést.
Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni egy Gilera runnert néztem ki 180FXR típust
2001 évjáratnak hirdetik de az ülésben a műanyagon és a többi helyen is 1997 5 havi embléma van besütve

Mit jelent az FXR jelzés? Mennyit eszik egy ilyen. Első próbaúton nagyon megfogott állapota egyébként jó. Mit kell még ezekről tudni vagy mire figyeljek oda a vételkor?


Köszönöm

Laci

webhifi@gmail.com
Tessék:Okosság
papiron 2 literes, de valojában 2.4-es
Szia! Engem érdekelne az rs. Dobj légyszíves egy e-mail címet, mert azt nem találtam. Köszi, Tamás.
itt a kép is