Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a 22mm es kapsz 6eFT ért/körül De amugy nem is értem miért nem mind1, ki mennyiért és mit árul...
Tanktáska csere érdekel
28-as Pazzaz-ért 12e?Múltkor 5ezerért árulták, most 6ezerért vannak az újak,12e jesszus!
Hellosztok!
Eladó Aprilia mx50-em Gianelli nyitott kipurendszerrel(sport)és enduro szettel! több infóért msn: nem-ethakos@freemail.hu e-mail:neme-thakos@freemail.hu
eladó:
enduro kerék set (akront tipusu) féktárcsával lánckerékkel gumival! 20000ft cagiva 750 elephantba volt!
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 10000ft bal oldalon van az alsó fék munka henger
hátsó 2 dugós brembo munka henger 5000ft
öhlins középső rúgós stag felujitásra szorúl 15000ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 15000ft
suzuki rm250 95évjárat 190000ft hasznaltauton meg lehet nézni!

érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 begin_of_the_skype_highlighting 20-542-41-46 end_of_the_skype_highlighting Baleee@citromail.hu
debrecenbe van minden
akit érdekkel valami kérem emailba vagy telefonon érdeklödjön!
Caberg Solo bukósisak eladó

Eladó egy használt Caberg Solo, beépített napszemüveggel ellátott fekete bukósisak, eredeti sisakzsákjában. A sisakon használat nyomai látszódnak, ebből következik hogy karcok is vannak rajta. Ettől függetlenül abszolút motorozható. Az ár fix, új ára 45E Ft volt.
Méret: M 57-58
Ára: 10.000 Ft
Eladó Cafe Racer őszi kesztyű ill. RST bőr speed motoros kesztyű

Eladó egy pár alkalommal használt Cafe Racer cordura anyagból készült hideg időre kitalált motoros kesztyű. Ára: 5.000 Ft Eladó még egy szezonban túrázásra ahasznált RST bőr speed kesztyű, nagyon profi. M-es méret ára 10.000 Ft.

tel: 70/411-3299 mail: szilardka kukac mailbox.hu
Eladó Probiker Traveller és Daineise T.C.I. motoros csizma
Motoros felszerelésből eladó egy szezont használt, megkímélt állapotú fekete Probiker Traveller motoros csizma. A mérete 44-es de nekem 43-as inkább 42,5-es a lábam és így jó a méret. Túrákra, akár rövidebb utakra kényelmes, belül tis tiszta csizma. Ára: 10.000 Ft.
Eladó még egy profi Daineise T.C.I. motoros csizma, 43-as méretben, nagyon szép, megkímélt állapotban. Ára: 25.000 Ft

tel: 70/411-3299 mail: szilardka kukac mailbox.hu
Szevasztok!
Eladnám vagy elcserélném 1998 Kawasaki kx 250 motorom!
Csere husaberg vagy valami hasonló évjáratú négyütemű krossz, endurora! irányár:370ezer
msn címem: gu-rubi@hotmail.com
Tanktáska csere érdekel
37-es sportcsizma csere érdekel
...........ehem-behem..........
az lehet onnan 20 km de tőlünk 250....
rá akartam próbálni a gépre hogy néz ki, mert már volt lyukra futásom....
Ez onnét kb 20km..de ha nem ak mind1
Van egy eladó üléspúpom Gsx-R 600/750 k4-k5
12000ft / tel:0630/4057638
na ettől messzebb nem is lehetne........
zalaszántóról hoztam már motort de meguntam az életem közben
akkor tárgytalan
thx!
Hali

5 cm a bemenő átmérője!
Hát a hangja az elég derekas.
Saválló, és tükör polír
Zala megye..zalaszentlászló
Hali
Eladó
Samsung mini dv kamera!Kiegészítőkkel, karcmentes stb..részletekért speedfan@citromail.hu 29.990Ft

Csere érdekel..csak krosz! csizma, bukó, kesztyű stb!
mekkora ez a dob?
hossz, átmérő, bemenő cső átmérő
saválló vagy krómozott?
mekkora hangja van?
merre van
stb
thx!
csö
a lámpa alattit tudom adni külön,márkája big star, ára: 4ezer
Csere protektoringért adok egy kabátot és egy Caberg sisakot a sisak M-es a kabát 2xL
shox kabi eladó xl-es méret, nagyon jó állapotu
Ár: 25e ft
budapest 06306052541
tyyyson@citromail.hu
7eFt Keveset használt
Hello,nem tud véletlenül valaki xr 250-es műanyag tankot?
heló az egyik dobér mit kérsz rezó nélkül?