Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valami rendes cuccod nincs?
legalább 80 centis pengehossz és vágja nekem a 2 hektós olajoshordót
Ritkaság! Eredeti kovácsolt pengéjű tőr 25.000 vagy motoros cuccra cserélhető, az ár alkuképes,vadászoknak ideális ajándék.
A bla. mélyláda méreteit megtudnád adni?
Eladó eredeti kovácsolt pengéjű hongkongi vadásztőr 25000
SziasztoK!

Lenne egy L-es méretű tökéletes, új fekete bőrnadrágom. Elég vastag anyagú, hagyományos egyenes szabású.
Képeket küldhetek majd róla.

érdeklődni: mendyzs kukac vipmail pont hu
Eladó v elcserélhető cuccok!

Mini dv kamera, alíg használt, karcmentes állapotban, dobozában, kiegészítőkkel 29.990Ft--csere bőrkabátra vagy kétrészesre!


Protektoring..fél éves, egy repedés volt a könyöknél de javítva, tökéletes állapotban, s méretben..én 170cm és 60 kg vagyok rám pont jó,.. de nagyobbak is beleférnek :)--14.990Ft



Aprilia af1 cuccok..kerék, váz, lengőkar, stb..stb..többit email v telón!


Tel:.06209627320
speedfan@citromail.hu
Barna kabátért adnék egy cordura kabátot ha érdekel?
És szinte zsir ujak!
Erősitő(350w) + Mély hangszórók 6 darab(220W)+boritásokkal+8 darab magas pici csipogó+kábelekkel meg ellenállásokkal+a hangváltók. Csak össze kell rakni! Alku nincs! 12 pénz....
Eladók vagy cserélhetők:ami érdekel protektoring,tanktáska cordura nadrág,mini dv kamera,csizma 37-es stb
force, na ...
thor fore protektor, 1 honapos elado. 30píz, boltban 45
telo adatlapon
thor enemy sand szemuveg elado, 6000píz, 1 honapos. boltban 14 vagy mi ...
telo adatlapon
Eladó bőr ruháim:
Barna kabát viseltes, de új béléssel XXL méret 100-110 kilós motorosra. 9900Ft
Szürke Shox kabát keveset használt, kivehető CE protektorokkal, kb. 54-es XL méret kb. 80-90 kilós súlyhoz. Esetleg a protektoros nadrág is megvan hozzá. 24,000Ft+nadrág
Fekete motoros nadrág vastag marha bőrből, kb. 5X használt, 90-100 kilós 180-185 cm magassághoz. Övvel együtt 16,000Ft
Fekete motoros kabát 56-os XL-es méret 22,000Ft. A nadrág ennek a párja, össze cipzározhatóak.
Glider
Csongrád megye BAKS, Kassai 41
Köszi !
Igaz pont azok hiányoznak ami nekem kellene de lehet élni fogok a felajánlásoddal attól függően, hogy merre laksz.
Üdv. Miki
eladó:
enduro kerék set (akront tipusu) féktárcsával lánckerékkel gumival! 25000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 10000ft bal oldalon van az alsó fék munka henger
hátsó 2 dugós brembo munka henger 5000ft
öhlins középső rúgós stag felujitásra szorúl 15000ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 15000ft
suzuki rm250 95évjárat 190000ft hasznaltauton meg lehet nézni!

érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 Baleee@citromail.hu
debrecenbe van minden
akit érdekkel valami kérem emailba vagy telefonon érdeklödjön!
glider
nekem van egy ilyen czetka blokkom ingyen odaadom ha eljössz érte .
De erről is hiányzik a henger és a hengerfej.
Tröni
az év végi shox os leárazáskor 30 körül adták.. erősen gondolkodtam, hogy veszek egyet..
Mátészalkai vagyok.52-es a ruha méretem.178/90 a méretem lehet,hogy rám kicsi lenne.A dzseki vállát és a nadrág derekát megmérnéd cm-ben?
Azt hiszem M-es de175-180mad75-80kg valóde a nadrág picit nagy az 1-el kisebb kicsi volt.Vagy hivj06 20 4801344 vagy irj számot ma pest sárvár útvonalon vagyok. Karcsi
Van szobai mélyládám+3db front sugárzó JBL.
A blaupunkt kocsiba való.
A ruhák méretét megadnád?
biza csak 85 ropi