Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

02 03 as r1 re kelene neke mleömlő de csak az exup szelepig tehát a szelepes rész már nem kell v kinek van mennyibe?
Eladó vagy elcserélhető m-es protektoring!

könyöknél repedt, karcok vannak rajta!am tökéletes állapotban, fél éves!

speedfan@citromail.hu
Eladó 1 teljesen újszerű fejidom,dupla h4-es-es foglalattal!
-műanyag felek tökéletesek
-szép,karcmentes fekete fényezés
-új 2db.h4-es izzóval

(bármilyen naked mocira feltehető)
Képeket kérésre készitek!

Érd:.06-30-913-3965
Protektoringre cserélném
ok
elméletileg 17:10 a vonat érkezés, ha késne írok sms (nem igen szokott ez)
ott vagyok majd hívlak.
jó lessz erzsébeten inkább
szóval akkor pesterzsébet vagy csepel?
asszony 3 hónaposan elkúrta....... leseggelve elrakta utánna nem használta vagy 2 hónapig aztán kihalt
szerencsére gariban adtak másikat
? Viccelsz majdnem 2 órát megy az akkuja, félrértettél nem azért gagyizom mert szar henem mert kell a pénz
most néztem meg 17: 10 pesterzsébet vasútállomás jobb?
van annyi kraft az akkuban hogy ki lehet próbálni?
honnan jársz dolgozni,
majd sietek nagyon..... de a bkv gyorsabban lop mint szállít.......
szerencsére nem kell bemenni a vörös csepel sűrűjébe
Szeva,motri kísz?
Az nekem nem megy! Neked kell megküzdeni érte!Tapasztalatból mondon 2 nagy fiam van, sajnos minkettőnekmeglett a motorjogsi már most autó van és szerintem nem is kell utcán motorozni nagyon veszélyes! tapasztaltam! inkább kocsi jogsi szite ugyan annyiba kerül. és motorozzál pályán tovább élsz!
az akkor tempós menet lessz mert nekem meg 19órakor Komáromban kell lennem dolgozni.
majd ha a tetthelyen leszek írok még, de este 6ra tuti ott vagyok, nem kell sietni reggel 4 ig ráérek
megjött
szeva, sajna nem, mert kell nagy A jogsira a lé :) De ha elintézed nekem az ingyen jogsit, tiéd a cucc :)
ok
mindjárt tolok sms-t a címmel
Ok, akkor este felmegyek, az erzsébet hidnál talizom Adamfzr-el 19 óra körül csörizz meg a számomon, és egyeztetünk. üdv Gábor
ma este jó neked?
mert akkor szerzek lét
ha nagyon sietek akkor 17:30ra csepelen vagyok
Érdelelhet !
Természetesen megoldható, de probáljuk ug összehozni hogy ne keljen mindegyikkel külön felutaznom, elvileg ma fel kéne vinnem a gps-t adamfzr-nek, örülnék neki ha egyszerre bonyolitanánk le a dolgot, mivel sürgős, egy icipicit elengedek még az árából ha ma vagy holnap elviszed pl 45 pénz.
Blaupunkt mélyláda esetleg nem érdekel?
pesti üzletkötést valahogy meg tudnánk esetlegesen oldani? hétvégén eldől a dolog