Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dobtam egy emailt
Hello!
Ha 1-1 be érdekel csere nekem van egy újszerű állapotban lévő,
Telefon tartó,mágnesen felfogatás,hátizsákként is használható,térkép tartó.
Adatlapon elérhetőség.
Tanktáska csere érdekel, a nadrág 38-as kb 65től 95 kilóig jó, hibátlan állapotban csak utcai motorozásra használtam, ára 12000
vagy esetleg nagyobb köbcentis robogóra vagy másra cserélném
Hello eladó eladó kymcó agility 70 es hengerrel minden gyári cuccaival kategória váltás miatt

http://www.expressz.hu/auto/mo...
Üdv!
Eladnám:
2 db nagyon jó állapotú 37l-es Louis oldaldoboz platnival 2x2 kulccsal.
Cikkszám: 10024109, és 10024106.
Bolti ára 60euro/db.
Felfogatócsavarokkal.
Esetleg csere érdekel: Givi E45, vagy hasonló méretű Monokey felfogatású dobozra.
Ár: 30eFt
Eladó Samsung vpd381 mini dv kamera

Karcmentes, eredeti dobozában, töltővel, dv kábellel, 34x optika 1200x digitális zoom, képstabilizátor, 2.7" LCD..stb.
29.990Ft

Csere érdekel de csak krosz!

Bukó, kesztyű, csizma stb.

speedfan@citromail.hu
mi is olyan vicces?
Olyan tehenem meg pláne
RC,mint Gilera RC 600
Én Székesfehérvári vagyok,RC mint ilyen kis távírányítós lófasz?Olyanom sosenemse vót,de semmi gond
szintén várpalota volt,és a mail címe a neved volt...
ha keverlek vele,akkor sorry
Nem,nekem sosem volt olyanom,mondom keversz valakivel!
rc alkatrész,emlékszel?
Hello,nem tudom ki vagy,de erős a gyanúm ,te keversz valakivel!
Bármilyen bukósisakba, utólag, pár mozdulattal betehető, 100%-ig UV szűrő, napellenző, eladó. (5000Ft) Vagy- hátsó dobozra szerelhető háttámlára cserélném. 06204111733
Bármilyen bukósisakba, utólag, pár mozdulattal betehető, 100%-ig UV szűrő, napellenző, eladó. (5000Ft) Vagy- hátsó dobozra szerelhető háttámlára cserélném.
ini

mi legyen?
inkább Te ne,arra nem voltál képes,hogy feladj egy 3 e ft-os tételt nem utánvéttel...nem mindegy Neked,ki,mit,mennyiért árul?
Teljesen mindegy menyiért árulja, ha van akinek kell
http://www.kepesmotor.hu/motor... Tessék itt 8ezer,de én tudok 6-ért is,csak azt nem hírdetik most itt,de akkor sem 12e, amúgy meg ez a kormány nagy határ szar,egy esést sem bír ki,olyan mint ha papírból lenne!
eladó:
enduro kerék set (akront tipusu) féktárcsával lánckerékkel gumival! 20000ft cagiva 750 elephantba volt!
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 10000ft bal oldalon van az alsó fék munka henger
hátsó 2 dugós brembo munka henger 5000ft
öhlins középső rúgós stag felujitásra szorúl 15000ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 15000ft
suzuki rm250 95évjárat 190000ft hasznaltauton meg lehet nézni!

érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 Baleee@citromail.hu
debrecenbe van minden
akit érdekkel valami kérem emailba vagy telefonon érdeklödjön!
Csá felvettelek msn-re
Milyen gatya ez,van újszerű fasza tanktáskám,nem tom odaadjam-e érte Adatlapomon van elérhetőség
Tud valaki bontott Yamaha SR 125 (postás motor 1992- ből) bontott gyujtáselektronikát ?