Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Shoei XR-1000 GSX-R fényezés \\\"s\\\" méret, használt, karcmentes kitűnő újnak megfelelő állapotban. Egy szezonban pár alkalommal utas sisakként volt hordva. Ára:65.000 Ft. Alku lehetséges.


Új Arai RX-7 GP (RR5 Japán modell) különböző típusokban (Haga, Haga Polar, Haga Monza, Hopkins, Edwarda white, Aoyama, Randy, Harada, stb.), színekben és méretben eladó 145.000-ért az itthoni 235.000-el szemben.


Új Shoei X-spirit 2 Kallio és Maryr (X-12 Japán modell) különböző méretben eladó 150.000 Ft az itthoni 199.000-el szemben. (ebben a hónapban jönnek az alábbi típusok Vermeulen, Kiyonari).

Spidi T-1 egyrészes full perforált púpos bőrruha, a púpban italtartónak kialakított hellyel több színben és méretben eladó 165.000-ért az itthoni 258.000-el szemben.

Bővebb információ e-mail-ben.
Szeva!
Mi a helyzet?, megkaptad a csomagot?
JVC GZ-MG20E merevlemezes video kamera eladó. 2éves,de talán 5percet volt használva. 150ért vettem 2 éve,40ér oda adom. Ha kell képet küldök.
miért csak 5 után tudsz képet küldeni?
Rendben, köszönöm...azt valahogy elfelejtettem megnézni...sorry :)
mail cím az adatlapon van
Rendben, ma 5 után küldöm a képet az e-mailodra feltéve hogyha beírod a címedet. Mert anélkül nehéz lesz...
Igen azt a képet speedfan Tőled nyúltam...elnézést érte :)
Eredeti kovácsolt tőr eladó vagy cserélhető sisakra csizmára vagy egyéb dologra ár 25000
eladó 2 darab agv bukósisak. eggyik hiányos és kicsit eszt. hibás. nem bukás miatt. xs méretűek, inkább kicsi fejre valók. ár egyben 25000 ft. 0620/992-4528
Caberg M-es felnyitható sisak eladó vagy cserélhető 8000
Sziasztok! keresek egy speed-50-es,moccot cserébe adnék egy aprilia 125-ös af1-et. 50-esként használható (nincs bent a magyar rendszerbe), jó állapotú, kissé átfaragva de megvannak a gyári idomok is hozzá. városban járok vele és nem tudom kihasználni, robogózni meg nem akarok.
köszi:gege
Hali. Érdekli haveromat a kamera. Azt kérdezi h mennyit lehet alkudni belőle? Sisakra felszerelhető? Motokrosszosoknak kellene. Dobj egy ütit a superrace (@) citromail.hu-ra.
pedig nagyon 1x ü feltölteni ! csak be kell dugni a számitogépbe és usb-n keresztül feltölti ! :D
a nadrág elkelt
hmm..az a protektor hasonlít az enyémre

De eladó
email-be küldj képet majd akkor ha érdekel a csere
A protektoring ugyanolyan mint speedfané csak szebb állapotban van sokkal. Látványelemként beszúrok egy képet de holnap 5 után már fel tudom rakni azt is amit az enyémről csinálok.
A kabátban a protektor váll, gerinc, könyöknél van.
Érdekel a csere, a kabát protektoros, a mez egyenlőre nem érdekel.
Rendben, küldök de akkor szeretnék válasz kapni először a kérdéseimre. Van protektor a kabátban és ha van akkor hol? A mez is érdekel a sisakért cserébe? A sisak hányas méret?
Üdv!
Van nekem is ilyen kamerám,de ilyen 3 ágú töltőt adtak hozzá!
A rendes konektorba nem tudom bedugni!Hogy töltöd a te kamerádat?
Küldj képet légyszi a protektor ingről emailbe. Köszi
És vannak benne protektorok? Érdekelne a csere?
A mezes téma is érdekelhet?
2xl-es a kabát méret.