Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sötétebbik érdekelne de 10 évenként járok felétek..........
Valakinek esetleg Paintball vagy Airsoft nagylátószögű maszk nem kell kicsi pénzért?
Az enyimé is ilyen csak komolyabb,BEFW11S4 Jóóó
Uhh, ezek ilyen drágák? Gondoltam lesz vagy 3-4ezer
Ezeket az alkatrészeket keresem még mindig a motoromhoz, ha esetleg van valakinek valami az írjon:

1. Suzuki RG 80 Gamma berúgókar
2. Suzuki RG 80 Gamma hátsó felni (a 125ösé ugyanaz)
3. Az első fényszórónál a foglalatnál volt gyárilag egy védőgumi a víz végett az érdekelne
4. 2db első lábtartó amin a gumi is ép állapotban van
5. 2DB hátsó lábtartó amin a gumi is ép állapotban van
6. Törésmente plexi ezt csak személyesen veszem át
7. Egy törésmentes fejidom (Zoo75 kérlek jelentkezz ez ügyben msn-en)
8. Az alsó fékmunkahengernél a porvédőgumi a dugattyúknál is érdekelne, de csak új
9. A fékcső felső csatlakozásánál (fékmunkahenger) ott van egy gumi ami védi a kosz ellen az is érdekel
10. Törésmente gyújtásoldali dekni
11. Fordított teleszkóp komplettan kiflivel (csak ami jó az RG-be)
12. Gyári kis táska ami az ülés alatt volt egy gumival lefogva a faridomnál

Körülbelül ennyi lenne esetleg valakinek van valami az említettek közül kérem azonnal jelezzen.

Árbeszámításként feltudok ajánlani egy BMX vázat most lett újrafényezve, képek látható milyen De készpénz is van persze Ha valakit érdekelne külön a BMX váz az is szóljon
sziasztok sm kerekem cserélném valami kis autóra (trabant1,1 vagy fiesta....)
ráfizetni nem tudok adok még esetleg pluszba egy gyári drz-es dobot
majdem uj irc gumik vannak rajt és 36 os jt lánckerék
Ezt megtaláltam!
Többiről nincs adat,nem találok...
Szia, nekem szükségem lenne egy ilyenre, de sajnos én sem tudom, mennyibe kerülnek ezek. Valaki mondjon egy árat vagy linket, mennyit ér egy ilyen izé...
Sziasztok!
Ha tud valaki keresek Piaggio Ape kisárúszállítót.Erre a címre kellene kűldeni képet és leírást a mociról, b-king@freemail.hu
Üdv Mindenkinek
Sziasztok!
Ha tud valaki keresek Piaggio Ape kisárúszállítót.Erre a címre kellene kűldeni képet és leírást a mociról.
Üdv Mindenkinek
Üdv!
Van egy ilyen keveset használt,illetve még ki sem bontott otthoni vezeték nélküli szettem eladó.
Fingom sincs mit kérhetek érte,akinek kell mondjon rá valamit.
hm akkor érdekel a moci?
Hilux elkelt....
oksi ott megdumáljuk, nincs baja a gépnek de egy 60 kg-os csajnak nagyon sok ez
Sziasztok!
nem tudtok elado 250 2t sportmocit?
olyan kell aminek van papirja és 150eFt környékén van.

köszi ide irjatok
caspian1@citromail.hu, forumon nem vagyok ezért e-mailra irj

köszi
Helló!
Keresek 600-750-es GSX-R vagy hasonló kinézetű Suzuki papírokat, akár külföldi akár magyar.
Lehet róla szó, a használt autón megtalálod a hirdetést csörögj rám
k8 600-as gsx-r 600-as csere érdekel e?
cső motorja teljesen felújítva teleszkópjai nemis Íromleh mindene felvan újítva szervízben vcinálták még ruhám is van hozzá olyan 470 körül kérnék érte deh alkuképes
Az első szériás r6 nagyon tetszik, és valahol láttam egy olaszt, pont jó lenne....
89-es? Hát valami fiatalabbra gondoltam, és nem ezresre.... mindegy felvszlek emesére, aztán meglátjuk:D
Ymaha Yz125,kitünő állpotban érdekelne ?
Hát lehet nem tudom mi legyen.