Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...céljából...
Nem megvétel séljából, inkább csak kíváncsiság szintjén (sose láttam még közelről ilyet) engem érdekelne...merre találhatóak
üdv mindenkinek! ma láttam a haveromnál egy eladó ktm 250-es krossz motort,új dugattyúval,jó gumikkal,nemrég én indítottam be, elég egészséges volt a motorhangja,hobbimotornak forgalmi nélkül,de adásvételivel, még van egy négyütemű ktm is csak a típusát nem tudom az 300e ft, a kétütemű 250-es 200e ft, de ezek az utolsó árak.ha valakit érdekel, válaszoljon, adatlapom nincs.
Üdv! Ha valakit esetleg érdekel, Eladó egy 97-es 2003-as forg.ba helyezésű 400-as gixxer, vagy 600as pályamotorra cserélném. Ir.ár hááát...hmmm... összes cuccával 540, ha kell visszalakítom speedé.
Akkor már nem lehet szerezni sehonnan újat?
jaja, nem gyártanak csak FG15-t.

A forgalmiban az az első magyarosrszági forgalomba helyezés. A behozott motoroknál gyakori, főleg az öregeknél, ahol a vázon nem volt rajta a gyártási év, és nem derült ki a vázszámból sem.
Sziasztok!
Ha valaki tudna 16-20 ezer közötti havi törlesztővel 450exc vagy fe550 vagy hasonló endúrócrosst adni küldjön e-mailt nekem.
2003-2004 től fiatalabbat.
nekem is 82es a motor és 95 van a forgalmiban
üdv. keresek kawasaki zx 10r, 04-05-re való oldalidomot ha a motoron ülünk a baloldalit , valamint elsősárvédőt. mindkettőt kizárólag fekete színben gyári festésmentes szép állapotú érdekel. 0620/992-4528
üdv, eladósorba került a gépem, link:
http://kepesmotor.hu/yamaha-tu...
Halihó!
Tankbőr fekete eladó Bandit K1-K5-re 22.000.-
Csak telefonon, infók az adatlapomon
Gumifüstöt + gumifákat!
ELADÓ Simson S51n! Érd: 06209650190, e-mail: evil1937@citromail.hu
Ezt nem hiszem el! A HJC FG14-esek megszűntek létezni? Már vagy 2 tucat oldalon néztem, de nem találok sehol, nem lehet már kapni? Mát nem forgalmazzák, csak a 15-öst? Kát, hogy az már nekem túl drága.
Állítani lehet, a forgalmiba pedig bármit beírnak.
A D évjárat amúgy 1983.
Hello!
Aki vágja az e-bay-t az légyszives vegyen már fel msn-re
halalgep@hotmail.com
te,ez nem a Vámosi Balázs?


Jócca!
Nincs azzal semmi baj
Vázszámot kéne nézni, a forgalmiba írhattak akármit is...

De szerintük már 81-től a 450-est gyártották a 400 helyett...
mond ki nyugodtan,nem vagyok sértődős,sufni tuning! Ötleteket várok!
Hát jelenleg elég MadMax-es a cucc
Szóval ilyenből akarok egy olyat csinálni,mint a második képen van!Eddig így állok,de sajna idő hiányában... Kókányolás,mert nem tudom,milyen oldalidomot lehetne rárakni,szóval maradt a lemez!
A srác azt állítja,hogy a motor 1990-es.1984-1991-ig gyártották.Suzuki GS 400D néven,ami megőrizte a régi gs formáját.Forgalmimásolat bizonyítja.Akkor csak 90es nem?