Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ogen,még nem volt időm,és energiám rendesen megcsinálni!


A bordáslemez az milyen célt szolgál kétoldalt? Valami védő
ó jaj.Akkor itt akadt némi probléma.Utána járok a dolognak.
Mellesleg,ha valakit érdekelne alkatrészu frutti áron! Kérdezz,mert a kép készülte óta kissé hiányos a paripa!
Erőt,egészséget!
Mondtam már?
Ennyit a 90-es évjáratról...
Az okmányirodás dolgot én intézem.A vevőnek csak átiratni kel.Vagy biankós adásvételivel vihető.Az ára meg szubjektív.Alkudni lehet.
Azért ezeket a papíros dolgokat nem ártana tisztázni sztem mielőtt akárcsak egy árat is mondasz rá...eléggé függ tőle ugye hogy mennyi az annyi
Hello!

Aki érdeklődött a szöcske után az legyen szives írjon az email-címéről hogy tudjak válaszolni!
..akkor is drágán adod. Okmányirodás szopást a papírokért meg nyilván a vevőnek kéne végigvinni..
Ha ez 450..bele se merek gondolni, hogy a saját, gyári állapotban megörzött motorom milyen drága
Ok. Thx
Hello!
Emlékezetem szerint 90-es,vagy 91-es.Őszintén még a papírját nem láttam,mert "elvileg" le van adva az okmányirodába.Bízom benne,hogy tényleg.A motort cseréltem pár hete.A volt gazdája cserélt benne vezérműláncot,vezérműtengelyeket,dugót,gyűrűket,
Szépen megfestette st.A motor nagyon szép és jó is.Hidegen-melegen szépen indul.
Tudom adni hozzá az ő adásvételijét és az enyémet is.Alvázszám,motorszám minden leellenőrizhető.
Szia!
A runner ára 200ezer.Kicsit alkudhatsz,de sokkal olcsóbban nem adom oda,mert ismerem a motort.Új kora óta az egyik barátom használta.Csak nyáron stb stb stb.A motorjában szíjon és görgőn kívűl semmit sem kellett cserélni.Jó olajjal használta stb.Nagyon jó kis gép...de hát ugye mindenki azt mond amit akar
szevasztok
akinek van esetleg rm 250 hez (2002)vizpumpa fedele az irjon!
david0330@citromail.hu
Malaguti f12 típusú robogo bontás, minden eladó váz kerekek, idomok stb! érdeklődni itt ( használd a válasz gombot )kösz
ELADÓ egyben is a Simson!
ELADÓ!
Egy komplett Simson váz! Blokkon kívül minden rajt van.
Van még egy komplett S51-es 3 sebis blokkom, hengerrel, komplett gyújtással, karburátorral! Könnyen indul, gond nincs vele.
A blokk egyben, a váz alkatrészei külön-külön is eladók!
Írj vagy hívj, biztosan megegyezünk.
Érd: 06209650190 vagy e-mail: evil1937@citromail.hu
elado egy bontott gpz 75o hátulja.lengövilla,kerék,lánckerék,tárcsa fékrendszer egyben van minden,csak be kell épiteni.
kawazoli@gmail.com
Sziasztok!
Eladó egy 2004-es ktm exc indexes rendszám taró idom ( csak a műszakikon volt fönn) és egy kilóméteróra-üzemóra-stb számláló kütyü ( más tipusokra is jó ). Idom 10 ezer, kütyü 25 ezer forint. Keihin fcr 41-es karbi kitünő állapotban 70 ezerért .
06 20 987 88 09
Sztem is inkább 81-es lesz
A GS biztos hogy 91-es?
egyértelmű
A GS400-ról mit lehet tudni
azért nézesd meg mielőtt megveszed, eza nulla papír....