Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Mennyit akarsz a runnerért?
Sziasztok!

Eladó egy 2002-es Gilera Runner (nincs papír)hibátlan,Plusz egy 1991-es Suzuki gs 400D(nem Dízel,de rendszámos )
Cserélhető egyben a kettő.Főleg autókozmetikához szükséges dolgokra(Nagy porszívó(R2D2) ,polírgép,sterimó stb stb(RIWAX előnyben)
A runner magában nem cserélhető.Üdv
Adnék érte egy 2002es 180as runnert.Rendszám nuku.Vagy egy suzuki gs 400at.
Hi!
700-800 ezerért vennék crossenduro-t exc 450 vagy 400drz-re gondoltam.
Bár mind a kettő gépről csak jókat hallottam, de hát döntenem kell aki tud az segítsen. ez lenne az első (nagy) motorom. Simsonom van hihi, de mentem már 125-ös dt vel is. huh kemény szavak mi :):)
Adatlapom,email, 128mb megy postán.
Eladó R6:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_r6
-3330390
Helló mindenki!Esetleg nem tud valaki nekem egy 125-ös léghűtéses FANTIC hengert?
Sziasztok:)

Eladó egy M-es, mattfekete portugál Hebo Laguna sisak, méretgond miatt nem használt. Tehát új!Irányár: 25.000Ft
Részletek és egyéb érdekességek: www.superblackbird.mindenkilap...
E-mail: gltotya@freemail.hu
Totya
nincs valakinek reaális áron valami fél-egy gigás micro-sd? csak a telómban nicns egyáltalán, és nekem csak pár számhoz kéne, azér ne makarok venni 2gigásat. hm? hm?
Sürgősen keresek Honda CR80 - hoz tömítés készletet!
kawasaki zx1000 (zx10) 89-es nagyon erős motorral (cbr929-es farokidommal) nyitott kipufogórendszerrel 137 Le, Radiális fékmunkahenger és kuplungmunkahengerrel, magasitott kormány, nem sérülés miatt átalakitva, ZZR1100-as 17es hátsókerékkel, gyári idomszettel együtt cserélném 400-600 as sporttura gépre RF400 VFR400 zx6, cbr600 stb.) 400 ezer forint értékben. képeket kérésre küldök
Helló!Kit érdekel?Endúró vagy cross csere érdekel érte!
180LE SZÖCSKE YAMAHA R1-ES BLOKKAL GYORSULÁSRA VAGY SZLALOMRA, DE KIS ÁTALAKÍTÁSSAL RONCSRA IS!
Időhiány miatt SŰRGŐSEN eladó egy MGYSZ (de a MORSZ) által kiadott 2009-es szabályzatnak megfelelően és előírt csövekből, minősített hegesztővel épített szöcske. Az autó hátsókerék és fix lehajtású. 4 tárcsafékkel, hátul új fékbetétekkel. Cobra versenyüléssel(nagy fejvédős, wrc ülés ami még nem volt használva). A blokk egy 2000-es Yamaha R1-es, ami teljesen fel lett újítva(csak gyári alkatrészekkel)módosított vezérlés, olajcsere stb… mikuni szívósorral ami most 180 Le. A felújítás óta csak padon lett járatva. Az autó most 90%ban van kész, a fenn maradó 10%-ban a féltengely felhelyezése, a kábelezés és a festés van hátra (2 alapozó réteg van rajta). Hozzájuk minden alkatrész adott. !Rugózott tömeg kb. 250kg.! (180Le/250kg) Többit telefonon….
Beszámítok 2004 utáni yamaha aerox-ot, vagy quadot (250ccm felettit).
Érd.: 06302754860
bodoracing@gmail.com
Eladó-csere:W2 MX Elite krosszcsizma,43-as méret,kivehető béléssel,20 000 ft.Érd:06306327160
Cserebere érdekelne a Mito-mra.
330 km van benne felújítás óta.
Fényezés alatt áll
Most csiszolt/lila színekben pompázik.

A kép kb 3 hónapos.
Idomok/plexi/tükör/újrahúzott hátsó ülés meg sokminden változás történt azóta...

Csere nagyrobogó/enduro/supermoto/esetleg autó :)
írjatok itt vagy mail-t
Én is sokallom, 99900 kapsz szuper hiper sávos denont.
Van felsö kategória, de az nem ilyen .
Sziasztok!
Eladó egy új, kengurubőr, egyrész, púpos, piros-fehér-fekete Arlen Ness bőrruha.
Ára: 99.999 Ft
Érdeklődni: excatx@freemail.hu
Még nem tudom. Attól függ melyik megy el előbb. Sajnos túl sok ötletem amúgy nincsen egyelőre.
üdv ez milyen tipus pontosan, mert hát a másfél millás uj árat kicsit sokkalom.
mito?
Mi lesz helyette?
hellósztok eladó aprilia sr 125 rendszámos robogó!
Igazság szerint ha egy motorban évente kevesebb mint 5e km van, akkor az vagy kamu vagy beleesik a maradék 5%-ba. Felszorozva ez egy 10 éves motornál 50e km...
Hát igen, itthon ez van. De amúgy megkockáztatom ez jobb állapotban van, mint egyes 40-et futottak. Én odafigyelek a gépre, és nem vagyok női tulaj (na az a legrosszabb), aki valszleg nem tolja neki, viszont soha sem tartja karban (tisztelet a kivételnek!). Mellesleg ez se járt nagyon 6 ezres fordulat felett :)
De mind1, akit érdekel megtalál, sztem senki sem jár rosszul vele.
És akkor még a 20 ezret futott 14 éves olasz import gépekről nem is beszéltünk...