Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hella!
Ment egy mail a hirdetésedre,máshol nem tudtam.Telefonon nem nagyon érsz el napközben,ezért nem írtam!
rotax 122-es főtengelye van valakinek?
40e, és 13 mm
Vifil? Hány mm-es?
Kifogástalan állapotú Yamaha DT 80 motoromat 50es gyorsaságira vagy enduróra cserélném. dt80csere@freemail.hu címre írj. CSAK CSERE!
igen sztem is szarok szal inkább marad az endurocross csere
a tiéd tetszik, csak hát nincs annyi pénzem :)
Hát az nehéz lesz... Hacsak nem veszel csájnát, de azt bánni fogod utána az biztos.
Pár alkalmat használt,szép állapotú, Alpinestars charger krossz mez(xl)+nadrág(34)-es méretű,és egy W2 MX Elite krosszcsizma kivehető béléssel(43)-as méretű eladó ,vagy cserélhető bármire amiben fantáziát látok.KP:20-20000ft,csere ár:25-25000. CR 125 2001-es évjérathoz gyári gázbowden 3500ft. Tel:06306327160
Hello!
Igazából sport quadot szeretnék kb olyan árban mint a motorom.
Szia!
A Quadomba beszámítom ha gondolod. Nevem alatt a hirdetés.
Cserélném YAMAHA TDR 125-ös motoromat crossra/endurocrossra, akár quadra is! 50esként használtam.
Suzuki gsxr-1000 k1 eladó! második tulajtól, törzskönyvvel, szervizkönyvvel, minden gyári tartozékával! reális alku lehetséges. irányár: 990.000.-
Suzuki gsxr-1000 k1 eladó! második tulajtól, törzskönyvvel, szervizkönyvvel, minden gyári tartozékával! reális alku lehetséges.
Eladó magura radiális pumpa
Megérkeztek az új emelők: http://www.kepesmotor.hu/motor...
Dobj azért 1 elérhetőséget
azééé nem látod,mert meleg vagy,és nem jössz ide érte,mert tudod,hogy hetero vagyok,és nem tetszene,ha bepróbálkoznál! Szép vagyok,és ellenállhatatlan! amúgy meg mit zaklatsz a telefonjaiddal?Uccsenemveszemfelsosenem!
a törött akra dobodat megvette már valami vak madár? mondjuk szépen kikalapáltad,ügyes munka!
lya! aztán sosenem lássa,mint én a kibaszott háccsó gumimat
Helló!
Az ország nyugati csücske,de Pesti átvétel megoldható,ha erre járnál!
Elérhetőség: kawameen@freemail.hu vagy 06-20-229-7822
Eladó Valter Moto bukógombás emelőszem 6000/pár.
Kifogástalan állapotú Yamaha DT 80 motoromat 50es gyorsaságira vagy enduróra cserélném. dt80csere@freemail.hu címre írj. CSAK CSERE!
:-)
milyet is?
kep lemaradt, hehe, szal ezt keresem: