Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_900_rr-
3413276 ez valamienb jól néz kki igaz kicsit gyanusan olcsó de jófféle
te tudod!

ha csak fele olyan szórakoztató ember vagy,mint a (ha jól tudom csak volt) volt barátnőd ( Móninak az évfolyamtársa vagyok) akkor akár jöhetsz velünk túrázni is.. (csak messzire szoktunk..)
a bandit azért jött szóba mert szét volt boritva a KTM és ugy hibásan is elcserélte volna a tag, de igazából nem éreztem volna jól vele magam , aztán most kész a gép igy beválthatnám egy CBR re azzal is elturázgatnék
amikor a banditot nézegetted még túrázni akartál, nem?
jobb az mint sportolni... igaz van nekem is ilyen hülye haverom, aki a gixerrel szenved napi 15 órát is akár..
igazából valami jóféle cbr 900 a cél
Nem ismerem!
De a szervízben ahova járok látok pár olasz motort, amik soha sem akarnak rendesen működni (zömmel ducatik, meg cagivák, és nem idősek), amíg a japánokkal nem szokott gond lenni (kivétel itt is van, de ritka), sőt még a triumphal se sok baj van.
Saját tapasztalatom nincs olasz motorral. Úgyhogy elnézést is kérek az olaszmotorosktól, ha bármelyikük lelkébe belegázoltam volna. A Moto Guzi 1200 sport a nagy álmom...

Sztem olyan motort vegyél, amit utána fenn is tudsz tartani... fiatal vagy még, lesz még drága motorod
te ismered ezeket a gépeket? most hogy megláétttam ugy megtetszett,, speedre akarok átnyergelni ez meg vé 1000resnem ? nemvágom de nemnéz ki rosszul
..a megbízhatóság! az kerül 50 ezerbe, hetente

Na jó, nem akarok rosszmájú lenni! Különben is, nekem is olasz motor az álmom
akkor azt sem lehet megkérdezni mi is az a hiány?
Suzuki RMZ 450 '08 alkatrészek eladók.

váltó, kuplung, gyújtás, főtengely, hajtókar....

Érdeklődni mailben : porop41@gmail.com
Cagiva Mito Evo eladó/cserélhető. Tel: 06309867879 Email: haxorx@citromail.hu
A hirdetés szélén ott az aktiválás arra katt és kész
Üdv mindenkinek nekem egy oylan kérdésem van h feltettem a motorom hasznaltmmotorok.hu-ra és INAKTIV a hirdetés h tudom aktiválni v ilyenkor mi a gond.
elöre is köszönöm a segitséget
Sziasztok!
Eladó Suzuki DL1000 V-Stromhoz 1 komplett Slip-On Akrapovich kipuff-rendszer - 120e Ft, egy Givi/Kappa oldaldoboztartó konzol - 15e Ft, Túratekkes sebváltókat - 7e Ft, Túratekkes olajbeömlő kupak - 4e Ft (ez jó a 650-hez is) és egy füstszínü LED-es hátsólámpa - 12e Ft (ez is jó a 650-hez).
Tel.: 06-30/915-0055
Simson S51b eladó!


http://www.expressz.hu/auto/mo...

ÉRD:

MSN és E-mail: csababoy0@t-online.hu
+36706574245
Ez biza lemaradt:06306327160,vagy beci33@freemail.hu
Hali! Cr 33 ! elérhetőség? Vagy hivj 20 480 13 44 29 446 180
Vemar VRX4A3 carbon kevlár + üvegszál keverékéből készült bukósisak eladó 17000 Ft ért új ára 47000 Ft
Kép róla az adatlapomon
Pár alkalmat használt,szép állapotú, Alpinestars charger krossz mez(xl)+nadrág(34)-es méretű,és egy W2 MX Elite krosszcsizma kivehető béléssel(43)-as méretű eladó ,vagy cserélhető bármire amiben fantáziát látok.KP:20-20000ft,csere ár:25-25000. CR 125 2001-es évjérathoz gyári gázbowden 3500ft.
Emelő szemek eladók! Réz és alumínium 8-as és 10-es furattal M8-as M10-es imbusz fejú csavarral! 2000Ft/pár. Érdeklődni koza90@citromail.hu ! Külön kérésre bármien forma, méret, anyagú gyártását vállalom. (bukó gombákat is gyártok) Ha ilyen kérés lenne rajzal várom e-mailjét!
OLCSÓBB!OLCSÓBB!OLCSÓBB!OLCSÓBB!OLCSÓB
B!
eladó

LG KU990 viewty talmácsi edition - 25ezer ft
karcmentes, összes tartozékal. 5mpx kamera, divx video felvétel.
mail: kistuning5@citromail.hu
06-30-547-57-19

cserélhető
: CD-s fejegységre (mp3)
eladó aprilia rsv 1000 r mille, 2002-es évjárat, magyar forgalmival, törzskönyvvel, 2010-ig műszakival, hiányos állapotban! hiányai kb. 50 eft. értékű, dupla sportdobbal, szimpla gyárival, 0 km-es olajjal és szűrővel, indítható állapotban tökéletes motorral, csere nem érdekel! ára 600 eft. alku nélkül! érdeklődni kizárólag telefonon a 0620/992-4528-as számon!
Suzuki SV 650S eladó.
Megkímélt, rendszeresen karbantartott, szervizelt (szervizkönyves) szép állapotú SV eladó első tulajtól. Magyarországi, injektoros. Garázsban tartott, extra markolatfűtés, szivargyújtó, doboz. Túrázásra használtam, oda volt rá figyelve, napi használatban volt/van. Nem volt törve, bármelyik szervizben bevizsgáltatható. Kompresszió: gyári. Friss műszaki.
Kisebb motort, quadot, robogót beszámítok. Eladás oka: anyagi.
699.000Ft
Eladó vagy Elcserélhető a képen látható Honda Nsr.50esként használt annyit kell róla tudni hogy 2ik tulaja vagyok. Motorikusan hibátlan szépen indul ill jár.Power tökéletesen működik, Gyári fénnyel így ebből lehet látni h nem agyon tört idomzatrol van szó.Fékek jók! Zsír új Michelin gumit kapott 3 napja ami 20ezer feletti össze volt. új indexek.Új akksi 1év garanciával friss olajcserével .A motoron előző gazdátol adódoan vannak némi esztétikai hibát mint Pl a kipufogó dob h kifuj , gáz bowden picit szorul.lassa esedékes 2szimering a első teleszkopba. Nem minden áron eladó! Eladó vagy cserélhető hasonló kategóriájú motorra de meghalgatok mindent! a Motor Szolnok megyében található ha felkeltette az érdeklődésed írj vagy hívj! Emailon erre várom : dj.feel@citromail.hu

vagy tel:/30-716-0353