Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább jövő héten mert holnap utazunk........hétfőn házhozszállítom ha gondolod mert úgyis mászkálni fogok egész nap.
Ok, nem tudom, legkésőbb pénteken elhozom, ha a meló engedi. És akkor viszek egy 10-est
El....
ok. Akkor elteszel nekem egy hátsót ami hátsó?
Első csak úgy lesz ha plusszban megveszem a bike liftes adaptert ami 5 rugó körül van, de akkor annyival nő is az ára. Ez az idióta cég nem csinál külön elsőt hanem csak ezt......örülök, hogy ilyen olcsón egyáltalán kaptam kint.....most hoztam pár darabot, de ez úgy fest hamar elfogy, már megrendeltem a következő tételt.
Akkor egy hátsót tegyél el nekem légyszíves. És ha lesz első szólj
ja hogy csak hátsó van. Amit lehet elsőként is használni, ha olyan adapter megy bele?
ezt most fejtsd ki bővebben mert nem értem....
áááá elírtam, csak hátsó van!
Ebből csak első van bár a bike liftes adapter belemegy és azzal vagy egy olyanra gyártottal lehet elsőként is használni. Alku ebből az árból nincs, a bike liftes adapterrel együtt 23500-ért van.....abból lehet alkudni 10%-ot........
kéne egy első és egy hátsó. Alku van?
Megérkeztek a motoremelők, ugyanolyan mint a bike lift, 11500/db. http://motorozz.hu/img/forum/7...
csak azért írtam mert van amikor 3 napig nem nézem a netet. azért biztosabb a telefon az mindig nálam van. üdv.
mert oda volt irva hogy érdeklődni kizárólag telefonon.

de köszi a választ
Eladó OXTAR Dunes csizma nagyon jó állapotban ,keveset használt!
Irányár: 20000 Ft
Méret: 43
Ja, és 35e Ft a kikiálltási ára.
06-30/915-0055, vagy s-gyuri@freemail.hu
Eladó 1 pár fekete, AlpineStars Vector típusú motoros csizma. Mérete ”papíron”: US-11, EUR-45,5, ami a valóságban 45-ös méretnek felel meg. Egy szezont volt használva, megkímélt állapotban van. Nagymértékű biztonságot nyújt, mégis kényelmes, mint egy „papucs”. Az erősen igénybevett részek műanyaggal lettek kiegészítve. Cserélhető taposóbetét. Snowboard, SkiDoos csizmának is ajánlott.
Ilyen méretű és állapotú cross csizma csere érdekel!
miből gondolod hogy nem lehet megkérdezni? kérdezted már? 1 ram air cső, 1 hátsó ülés, 1 kormánycsutka, 2 index, 1 akksi. ennyi kell rá.
Attól függ. Amíg más 1 óra alatt ér oda valahova, addig én fél óra alatt. Szóval kevesebbet szenvedünk...
FENTVAGYOK MOST de nemlátom felvettéle
ok. én óra 20kor húzok aludni! addig vagyok...
ok. ma már nemtudom fel tudok e menni.

ilyen ez a lopott wifi
elvileg felvettelek msnre... ha nem itt akarod
gyanús, hogy csak az egyik oldala van lefotózva. Mondjuk sokat nem ír róla.. de ha egy láncszett fékbetét meg pár apróság árát még hozzáteszed, valószínű ott van mint egy drágább, amiből alkudni is lehet.
Nem egy bőbszédű az eladó, az tuti. Legalább egy köpésre van tőled a motor...
huhh ez kicsit leütött a székről most...
pl honnan tudod ? ? hogyan jöttél rá? ?
ne it tt t t válaszojjj