Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ! Gyorsasági vagy krossz motort keresek 125-ös től 250-es ig kb 80.000-ig lenne rá keret .
Előreis köszönöm !
Nah még gondolkodom ezen egy kört... nem hiszem hogy sok lehet a különbség a két dob között
csere nem érdekel,mert már le van zsírozva az új dobom
a hangját meg nem jósolhatjuk.ha lejössz Fehérvárra,felpattinthatjuk rá,aztán kiderül
Hát igazából álapottol függ, és nagyon érdekelne mennyit dobna a mocimon hangilag mert most egy remus kipuff van rajta esetleg ha az cserébe érdekel össze futhatunk megnézni egymás dobját :)
mit ér neked?
Köszi
65 körül gondolom így együtt
Hali!
Nincs valakinek 2005 6. havi Hornetre bal első lábttartó, hátsó fékpedál, első fékkar! KELLENE!
Köszi
Szia mennyiért eladó?
Eladó Beringer tárcsa+nyereg új fékbetétekkel!
Emelő szemek eladók! Réz és alumínium 8-as és 10-es furattal M8-as M10-es imbusz fejú csavarral! 3500Ft/pár. Érdeklődni koza90@citromail.hu ! Külön kérésre bármien forma, méret, anyagú gyártását vállaom. (bukó gombákat is gyártok) Ha ilyen kérés lenne rajzal várom e-mailjét!
gilera mxr 125 alkatrészek eladók sandori89@t-online.hu
Ilyen az axo
Eladó,meg van egy rajtszámtábla is!
Akrapovic dob,hozzá összekötő cső és kevlár bilincs eladó
ELADÓELADÓELADÓ!
2 db cross csizma!
AXO RC 5 ez 42-es jó állapotban,a másik pedig M-CAX ez viszont szinte új,4szer volt használva.
Az axo az fekete-fehér,a másik pedig fekete.
A két db csizma alkalmi áron 40ezer Ft.
yamaha Fazer1000-t (2002-2005) keresek, nekem kawasaki ninja 9-em van 2004, beszeretném cserélni, akár rá is fizetnék ha jó állapotú és tetszene, a mocim adatai : http://www.expressz.hu/auto/mo...
Tomi
2 db Jawa 350-es eladó!
Olcsón!
Írj ha érdekel : evil1937@citromail.hu vagy adatlapomon az msn cím.
Fincsi lett a Streetfigter, teljesen megujjulva Blokkfelujitás teljesen , Eladó, vagy Autora serélhető, 580 E . kérésre videót küldök. Elérhetőségek az adatlapomon.
Valakit nem érdekel egy LG KM900 Arena pár hónapos T-mobile telefon? 70-ezerbe oda tudom adni... akit érdekel az irjon a: rozsdi89@gmail.com -ra
Sziasztok Srácok !

Eladom a Spidi ruhám mert sajna kicsi, öszinte leszek elbasztam, nekem nagyobb kell és ez 50es. Itt a link: 50es Spidi Viper 45 ezerért

Sziasztok
mire?
ELADÓ ROBOGÓK!

Gilera Stalker 50 169.000.Ft
Aprilia Sr 125 Sporter 185.000.Ft
Yamaha Aerox 100 Max Biaggi 215.000.Ft.
Piaggio Liberty 50 2T 119.000.Ft

Érd:06/20-9214-102 Miskolc
Eladó K1 Gsxr-1000, minden gyári tartozékával, szervízkönyvvel, törzskönyvvel együtt, második tulajtól! Irányár: 990.000.-Ft