Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem tom mit bir a váz meg a teleszkóp, de ha van képed rolla akkor tegyél már fel
Van egy ETZ150-es blokkos, Jawa crossvázas motorom, azt aztán lehet ütni-vágni, 45-ért a tiéd. Én is azzal kezdtem
Vágom mit mondassz csak én azért akarok valami olcsóbbat venni hogy télleg belejöjjek meg amit gyakorlásra nem sajnálok összetörni, mert eddig csak ilyen épitett szedett-vedett szarokkal jártam pályára és az ugye nem a legjobb dolog . szoval elösször valami olycsóbb tanuló motort keresek ami nagyjából birja is.
Azért nem kapsz olyat, amit ne kellene folyton szerelgetni. Vegyél egy normálisat, megéri:
http://www.kepesmotor.hu/honda...

Motorozni szeretnél, vagy szerelgetni és alkatrész után mászkálni?

az ok hogy eladtad de hogy pont tegnap
igy jártam
De köszi a választ!
üdv.
Akkor továbra is elado csomo cucc YZF 750 r-re.Motorblokk,hátso villa komplett rugostaggal,fékrendszerrel,meg sok aproság.idomok elfogytak meg elsö telok sincsenek már meg
a legfontosabbat kihagytam 36-os
hali van egy dellorto verseny cross karbim irányár 15 alkuképes
ja amugy én olyan 125-ösre gondoltam, alatta nem kell inkébb nagyobb vagy ekkora
remélem tudtok segiteni
Hellosztok! Kéne nekem kb. 100.000 Ft körül valami cross motor! Ha tudtok akkor irjatok mar, ha van kép akkor azt is megköszönném!
Sziasztok!


Eldó a volt motorom!
Nagyon megkímélt CBR 900RR, beszámitotta egy srác az új motoromba, gondolvan, hogy azt talan elöbb el tudja adni.
Én nagyon sajnaltam eledani, mert mindent rendbe rakattam rajta, de nagyobb gépet szerettem volna, ami kényelmesebb kétszemélyel is.

Semmi érdekem nem fűződik ahoz, hogy az uj tulaj eladja, csak ha valaki szeretne egy hibátlan kis gyöngyszemet, akkor ez az!

Képek az adatlapomon!

Szép napot mindenkinek!
hali! tegnap adtam el! üdv!
nos...
3.00 * 10___4db (2 új , 2 használt)
3.50 * 10___4db (1 új , 3 használt)
állapot mint a képeken:-)
(az első képen látszik a legkopottabb )
a 8 db ára együtt 12000.- , gondolom ez nem rossz ár tekintve hogy 3 zsír új is van a csomagban...
esetleg ha más elképzelésed van az árról akkor nyugodtan állj elő vele ...
NE leygen nagyon leharcolva
Szevasztok ! Van egy Babettám amit elcserélnék/eladnák. Fel van ujítva teljesen de nem használom ! Nagyon régóta ! Csere : Off-Roados védőcucc akár használt de legyen nagyon leharcolva :D
Édeklődni msn - en : mx_andris@hotmail.com
Hello.Lehet érdekelne engem az YZF ha még aktuális.Vagy van rá sok elado alkatrészem ha érdekel.
hello!
engem érdekel dobj 1 mailt ide képpel mindenel együtt!
cstamas16@freemail.hu
Várom! Köszi
Valakit nem érdekel kicsit kopott külsejoű N95 8 gb ? kártyafüggetlen már 1 éve nálam van minden jó rajt kijelző kamera nem karcos!
reggel körbefotózom , ma már nem megyek ki ...rendben ?
a gépemen csak ezek a képek vannak most ...

ezek között van zsír új guma is ...

na csá ...majd reggel ...
Akkor légyszi a 3.50 es és a 3.00 -ról tegyél fel képet és árat.Köszi
Eladó Arrow dob 2003-2005 R6-ra,összekötővel.Itt a link.
Hello mindenkinek ELADÓ!Kitünő állapotú,a henger 50 -es re táblázva csere érdekel. teljes motor generál 0 km -es főtengely ,dugó,csapágy ,szimering,stb,stb, yamaha virago csere érdekel vagy val, chopper tel 06 20 264 01 32
aha néztem még meggondolom
Bocs, hogy ennyiszer belinkelem, de egy héten belül el szeretném adni:
http://www.kepesmotor.hu/honda...
vagyis nem mélt írtam , hanem itt pár hsz.-el lejebb ....