Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CBR900RR (SC28) hoz keresek megvételre az első kerék mögé szerelhető úgynevezett fecskeidomot.
A piros Diadora csizmára ott van lenn a válasz!
Üdv!

125ös rendszámos endúrót,túra motort vennék 11-12 kW ig,max 250.000 FT.Lehetőleg Jász-Nagykun-Szolnok környékén.

e-mail:zskalina8@gmail.com
A piros
Bocsi:Melyik csizma?
Eu. 45 van beleírva,de én 43-s lábamra vettem,mert magas a lábfejem!
44-s lábra a valós szerintem
Csizma mérete?
Maradt pár eladó motoros cuccom .
Arlen Ness 2 részes bőrruha.
Diadora Eagle FX 1X használt.
Vadi új Askew túra csizma.
Five RFX verseny kesztyű.
Megadja magát a telefonom, ezért várom mail-ben az érdeklődéseket, erre most behal a citromail! Ötletem sincs, azt hiszem a technika mostanában ellenem van! Írok egy másik címről! Köszi, hogy szóltál!
Piaggio Sfera 50ccm-es robogó pöccre indúl gyújtás kábelnél valami testelési hiba van.Hol pörög rendessen hol pedig csak félgázig utánna fullad.Egyébbként nagyjából egyben van idomokon egy-két repedés,de az összkép jó.Ár:40e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu vagy 30-323-8861
Üdv.

Eladó ez motoros cipő: http://www.jofogas.hu/budapest...
A citromailedre nem tudok válaszolni, mindig visszadobja hibaüzivel...
Hy!

03-05 Yamaha R6-ra használlt, de nem tesztelt piros Puig bukógomba nem érdekel valakit?
Sziasztok/ 2004 SV650-re keresek bal oldali lábtartót! Csak a taposó kell, csavarok nélkül is jó!
Sziasztok! Jó állapot sok minden cserélve, karbantartva. Plusz tükrök indexek gumik. Csere érdekel ráfizetéssel is japán 4t enduróra 250-400ccm ig!Keress bizalommal.
5 perc, ás ott lesz a mail!
Üdv

125ös okmányokkal rendelkező endúrót keresek 11-12kW ig ,200-230 e körül,lehetőleg Jász-Nagykun-Szolnok megye közelében.

Kösz!
Sziasztok!

Yamaha Jog Next Zone (kínai blokkal) bontott alkatrészei eladók akár egyben is!
Email az adatlapomon!
Szia!
Tudnál küldeni részletesebb képet, árat a csizmáról?
Mail címem az adatlapomon.
Őszi AKCIÓ!
2000-10000 Ft-os kedvezmény majdnem minden dobra és összekötő csőre. Az Akció Október 31-ig érvényes.
Akrapovic, Yoshimura, Leo vince, Arrow, Danmoto, Raptor, Micron, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Előbb látnom kellene a kerekekről valami képet , meg méreteket írhatnál...
ráérünk a többin utána gondolkodni...
2002-es RM 125-re keresek matricaszettet valami barátibb áron
keresek 22mm-ről 28mm-re kormányátalakítót, ami egyben emel is 20mm körül


Eladó: 46-os Puma csizma, és 56-os Berik KAWAZÖLD kétrészes ruha, mindkettő szép állapotban!
Elkelt!