Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hune van a helyesírási hiba?
ezért kell vigyázni a nőkkel, mert az összes p..a náluk van
azért nem érted mert benneteket általában csak 1 p betűs dolog izgat fel
minket meg kettő
a piát nem tudom besorolni hogy izgató vagy nyugtatószer
Nemtom' mi az a "düddi"... Lehet, hogy tényleg én vagyok a tájékozatlan?!
A kép tényleg olyan mintha "düddi" lenne a hirdető, de bekukkantottam, és tényleg vannak jól árasított cuccai a boltjában...
Az ízléstelenségről és a "Hogy jön ez ide?" érzésről nem is beszélve... Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem értem a képválasztást. Mindamellett, hogy szerintem baromi ízléstelen , nem értem, hogy ez miért sarkall engem arra, hogy benézzek hozzátok és motoros holmit vásároljak nálatok? Miért ezt a képet választottátok?
Nem értem. Bocs.
azért öreganyáink is összeráncolták a homlokukat amikor rájöttek hogy a fémforgács dörzsi jobb mint a homok
mindemellett nem állítom hogy a csodák feltétlen működnek......
Nem kötekedni szeretnék, de nem túl hiteles a reklám helyesírási hibával.
http://www.kepesmotor.hu/motor... Aprillia sz 50 Di-Tech piaggio diesis (morini blokkos.) És Yamaha Bws 50- bontás.. Next 150- Quvad. Alkatrészei eladók..
Szia!
Engem valószínűleg érdekelnének! Tudnál esetleg képet küldeni rólunk? bernadett.kovacs.1991@gmail.com
A részleteket ímélben megbeszéljük, ha Neked az megfelel.
Köszi!
Használt motoremelők kifogástalan állapotban egy Deák Ferenc jelért elvihetők..Hátsó talpas,első villa alatt emel.Sorozatgyártásban készült Tüv műszaki minősités,FeraRRi piros szinben
Ne kell menni semerre,nem kerül semmibe a csoda.Szivaccsal a kézben vagy csupán nyitott tenyérrel a ég felé fedezzük fel a szakráis világot.....eljön a nap amikor csak nevetünk...MAGunkon.
Sziasztok!

Eladó abroncsaim:
Első képen: 120/70, Diablo Supercorsa, SC1: 5000 Ft.
Második képen: 190/55, Diablo Superbike, SC2: 5000 Ft.
Harmadik képen, 120/70, Diablo Supercorsa, SC2: 5000 Ft.
Negyedik képen a szóban forgó gumik.
Ötödik képen: Ha mindet elviszed, ajándékba adok egy Metzeler Racetec K2-t, és az elöl látható gumit.

Szállításban hétköznap tudok segíteni Budapest - Keleti M0 - Ecser térségében, általában késő délelőtti, kora délutáni órákban, telefonos egyeztetés alapján.
Jó estét, eladnám a Milánói motorshowra megváltott hálókocsis EuroNight vonatjegyemet. Indulás nov.5 este. Érkezés nov.6 reggel. Vissza nov.7 este.
06 20 9362284, Balázs
Kép lemaradt
Univerzális Kézvédők ENDURO/KROSSZ motorokhoz!

Minőségi, erős, rugalmas anyagból!

PIROS, KÉK, FEKETE SZÍNEKBEN!

ELÉRHETŐ ÁRON!

LINK.:
http://olx.hu/hirdetes/univerz...
mdaniel = sportdob@gmail.com ?
Sziasztok! Van két eladó Shoei xs-s bukóm! Szép állapotban vannak, a fehér alig használt! Illetve lenne még egy 44-es wintex piros-fehér bőrkabát és egy 40-es kantáros női wintex nadrág! Mindkettő jó állapotú!
Eladó!
Berik Titán 2 részes bőruha 52-es méretben.
Pontos árat még nem tudok így azért nincs kiírva, megegyezés tárgyát képez.
Infókért keres fel.
Gyere el és láss csodát

Jó...Az "Anyám tyúkja" nem megy neki hibátlanul és a szorzótáblában is akadozik, de tudja amit tudnia kell !
Csodát látsz
Magas szintű tudás? ? ? egy szivacsnak?
TOP CLEAN EXTRA WAX Szivacs 1490Ft

Ez a csodálatos termék egyszerű használatával és magas szintű tudásával
kápráztatta el már több vásárlónkat!
A létező legegyszerűbb használat. Csak be kell mártani vízbe és máris
használható. Az apró karcokból, a fényezés egyenetlenségeiből is kitakarítja
a betapadt szennyeződéseket. Még a fényezésre ragadt , az aszfaltról felpattogott
kátránypöttyöket is könnyedén tünteti el.
A Fényezésen pluszban megjelenő húzás festékréteg és egyéb esztétikai hiba
minden nehézség nélkül eltávolítható!
Autóra, Motorra, bukósisakra, illetve minden fényezett felületre!
Telefon: 06 70 246 71 50 – darazsgarazs.hu
Sziasztok!

900-as Hornetre ,vagy amire akarod G.P.R karbon sportkipufogó összekötő csővel eladó! 58000 Ft

cb 1300-ra tankbőr eladó 28000 Ft

Mindegyik újszerű állapotban van!Érdeklődj bátran!

czako20@freemail.hu