Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Van 2 Dainese bőr overállom eladó.
Az egyik 50-es, a másik 54-es.
Mindkettő full rotis.
kösz
ÉJJEL NAPPAL.HÉTVÉGÉN IS HÍVHATÓ VAGYOK bontott.motorok ktm gs 250 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek ktm gs 125 motorblokk alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gxr 50 csak blokk alkatrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblokk alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblokk alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblokk alkatrészek gilera rx125 csak motorblokk alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblokk alkatrészek derbi senda 50 csak motorblokk alkatrészek cagiva freccia 125 összes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 összes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi összes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblokk alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150.tzr 125.yz 125. xt600.és egyéb motorok bontott alkatrészei


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengelyek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ülések.lámpák.vázak.e
lektronikák.álló.forgórészek.deknik.blokk felek.kerekek.hütők.minden tipusú alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITETT ÉS NEM EMLITETT MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOTT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFÖLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM

06304053450
Sziasztok! Eladó Falco cross csízmám. Jó állapotban van, alig volt használva, csak régi. A gyártó szerint 45-ös méret de szerintem 43-44-es lábra passzol igazán. 15 ezer forintot kérek érte. Budapesten megtekinthető. Érdeklődni emailben vagy itt erre a postra VÁLASZOLVA. :)
Helló!
Honda Mtx 80 - as motoromra ( gyárilag 50 - es csak lett rá téve nagyobb henger ) keresnék kipufogó dobot, mert az előző tulaj hegesztgetett a régin valamit és így olyan mintha most loptam volna le egy mtz - ről. Elvileg létezik egy olyan típus aminek kerek kipufogódobja van, azok lennének a legjobbak.
Üdv!
Ha lejárt magyar okmányos mocit veszek akkor hogyan működik a papírmunka? Természetesen szeretném majd műszakiztatni csak kicsit később!
Halihó
valakinek nem kallódik otthon honda cr 125-re hátsó féktárcsa védő és féknyereg védő műanyag?
ilyen meg ilyen. elvileg jó lenne crf-é is.
nekem pedig van néhány kawa alkatrészem eladó-mondj rá árat akcióban
Konkrétan nem tudom de nézd meg:
Maugligarázs.hu ők gyártanak.
tudod , hogy hol?,ki?,mennyiért? stb...
Az ülés is és a váz is úgy lett legyártva.
házinak tűnik
megkérdezhetem , hogy honnan van az ülés ?
Üdvözlet!
Ide is felteszem hátha valaki építkező kedvében van.
Megválnék a képen látható Bobber projektemtől.
Megvan a kék! Nagyon zsír állapotú!
Eladó tavaly nyáron teljeskörűen felújított 50ccm-es robogóm. Az ár alkuképes. Nagyon megbízható típus, suzuki konstrukció, licenc alapján gyártják a taiwaniak. Kettő ilyet is üzemeltetek, a kettő összesen ment 40 ezer km-t nagyobb hiba nélkül.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/tgb/tgb_101r-7214064
Mikuni Tm 34mm 8000ft
Cserélném másik kézvédőre!Fehér vagy kék-re!Sajnos nekem nem jó!
a kék nagyon jól néz ki teljesen újszerű
nekünk ez a kínai berántós 50es pitbike volt
a fogyasztását leszámítva elég jó gép volt, egyszer még egykerekezett is vele
Köszi !

Tudom, de most rakták fel a kéket
A zöld meg verseny az nem kell.
használtautón van kettő is
Üdv!

Keresek Yamaha pw 50-es gyerek motort!
Ha valakinek van eladó, vagy tud eladót akkor kérem értesítsen
az alábbi számon vagy e-mail-en.
06 tmobil 5097344
galgoczy.zoltan kukac gmail.com

Ui: nagyon fontos, a fiamnak lesz 5. szülinapjára! :)