Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érkezett nagyon tuti kis infrás gumihőmérő! 2800HUF
akit érdekel írjon! meghallgatok mindent :D vezetékekkel, mindennel, bekötésre készen 800w magnat láda és 1000w pyle erősítő.
kp-re is.
varga.szabika@citromail.hu
"Így a több száz pozitív visszajelzésem ellenére is elküldik"
Eladó cuccok!
Akit érdekel, keressen nyugodtan!

Caberg V2R bukó:
V2R sisak

B-Star kabát:
B-Star kabát
Üdv nektek!
Érdekel valakit egy Aprilia RX50-es enduro?
Felújított állapotban eladó.
e-mail címem: opel2255@citromail.hu
Szia.30-ezerért megvenném.
BUÉK Minden volt,jelenlegi és leendő vásárlómnak!
2014-ben is magas színvonalon, bármilyen felmerülő kérdés illetve EBAY rendelés esetén bizalommal forduljatok hozzám!

Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!
Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám!
Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése".

Sokan kérdezik e-mailben ,hogy nekem ebből mi a hasznom. Havi szinten több száz dollár értékben rendelek nem csak motoralkatrészeket hanem minden más dolgot is több száz pozitív eddigi visszajelzéssel. Erre pedig azért van szükség mert már az ebayen is sok ázsiai vagy európai eladó elhatárolódik a magyar vevőktől/eladóktól mert nagyon sok esetben szívnak velük. Így a több száz pozitív visszajelzésem ellenére is elküldik kis hazánkba a rendelt dolgot mert látják ,hogy egy megbízható vásárlóval van dolguk.
Január 6-tól minden héten más akciós termékkel szeretnénk elérni hogy az év valóban jól induljon minden kedves vásárlónk számára.
Az akciók minden hétfői nyitástól, a szombati zárásig érvényesek!


Január 6 -11-ig a NOLAN N71 bukósisakunkat 86.900Ft helyett 44.990Ft-ért lehet
megvásárolni.(Pinlock, napszemüveg , levehető áll, kommunikáció előkészítés)

Január 13- 18-ig Protektoros Cordura nadrág 24.990Ft helyett 19.990Ft
Német, extra minőségű termék! 100%Vízlepergető külső rész.


Január 20-25-ig Olasz valódi bőr motoros kabát 50.000Ft helyett 19.990Ft

Január 27-Február 1-ig Motowell beépített Bluetooth kapcsolattal rendelkező , napszemüveges integrált bukósisak 36.990Ft helyett: 19.990Ft

Február 03-08-ig : BF T Fluor láthatósági vagy egyszínű fekete ( választható) kabát.
Német, extra minőségű termék!100%Vízlepergető külső rész.
35.990Ft helyett 29.990Ft

Február 10-15-ig: Női protektoros Cordura nadrág 17.990Ft helyett 12.990Ft


Február 17-22-ig Protektoros Farmernadrág (férfi.és női modellek is) 29.990Ft helyett 11.990Ft

Február 24-től Március 1-ig Furious cross – Enduró csizma 36.000Ft helyett : 24990Ft

A termékekről bővebb információ a www.darazsgarazs.hu oldalon
Kollégáink telefonon, vagy e-mailben is szívesen nyújtanak felvilágosítást a termékekről, illetve az aktuális készletről.
Minden termék postán is megrendelhető!
0670 246 71 50
Mikuni Tm 34mm 9000ft. Fejidom ugyanolyan mint a képen/ használható de viseltes felfogató fül+festés/ 3000ft Alku nincs posta 2000ftutánvét.
Szia, már nincs.
aprilia rsv 1000 oldalidomok ( balos jobbos ) , fasza állapotban festve matricázva karbon oldalsó légbeömlőkkel : 20.000 Ft
+
akrapovic aprilia kipufogók : 120.000 Ft

emailt az adatlapon
sziasztok,egyszer használt Forma Ice ,38as méretű csizmám,blokkal dobozban eladó-hibátlan-.shoxnál vettem 87 ezerért.sajnos ugy alakult hohgy nem tudom kihasználni.ára:40.ezer.
köszi
Üdv Mindenkinek!

Üvegszálas cafe racer idomjaim vannak eladó!
a bontó az az, csak már nincs ott mozgás pár éve.
a kar az oké, megnézem. nincs olyan mikrokapcsolóm, de hadházon egy csákó bont sok gsxr-t, mindene van, láttam nála a repertoárban olyan főfékhengert is, próbálj rá.
Üdv!

Sürgősen eladó!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_600_bandit-75044
08

Eladó a régi sisakom, akinek szüksége van egy Caberg Kondára, keressen!
Caberg Konda eldó
üdv megvan még a kipufogó dob ?
ez nem az a fajta sajna ez kifelé néz 4dl és 4hx re valo
Keresek ilyen rugót! ha valaki tud
adatlapomon elér.
http://www.ebay.com/itm/Yamaha...
itt vagyok kiszaladok megnézem mijen van és csinálok rola kpet
Jelentkezz! Bréko-bréko!