Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm ,ment a válasz emailban
Sziasztok!
LEGOLCSÓBBAN AZ EBAYRŐL TŐLEM.
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"
Bármilyen kérdés esetén bizalommal keressetek. Elérhetőségek az adatlapomon.
Ment a telószámom mailben.
Szia,

Freemailpeter előbb jelentkezett, de azé lesz akivel előbb megegyezek, verseny van na
Szóval nekem most kp kellene ill. a jelzett motorok egyikét sem birtoklom. Ha érdekel akkor tamas.rehorovszky kukuc gmail pont com.
csizmát 25-ért vettem ujonnan
Hello!
Érdekelne a dolog, motoralkatrész esetleg érdekel cserébe? Aprilia AF1 esetleg Suzuki RG 125-ös cuccaim lennének!
szia

emailben elküldöd a telefonszámod
freemailpeter@freemail.hu
Fiat Stilo féktárcsa vadonat új dobozában párban eladó . Mérete 257 mm
Offtopik, de van egy eladó fekve nyomó padom (nem egy modern darab, de vállalható, esetleg egy festést megérdemelne meg a padrészen a szakadást összevarrni vagy cserélni a szövetet), 2x10kg, 2x5kg és egy hosszú rúd ami ha jól emlékszem 12.5kg - tehát összesen 42.5kg súly. Krómozott kivitelűek, a rúd enyhén rozsdás. Ha valakit érdekel, vagy tud valakit akit érdekelhet irányítsa hozzám. Kikiáltási ár 20eFt kompletten (pad, rúd, súlyok).
Köszi, nem kérem
Újszerű állapotú bőrkabátom eladóvá vált! Váll,könyök protektorokkal, erősített gerinc és hátvédővel! Fél áron!Kerozin! Megtekinthető: Eger, Füzesabony, Miskolc!
Hein Gericke Pro Sports Protektoros váll, könyök gerincvédővel. Szinte új, karcmentes állapotban! Le zipzározható kabát résszel méret probléma miatt! Olcsón eladó! 38eft kb 50 es méret!
Diadora sport csizma 43 as újszerű állapotú féláron 22eft ért dobozában eladó!
16 a pár
Elaaddóóóóó

Zéjikszhater vedd vidd
Aprilia Rs 125 bontott alkatrészek eladóak .

-Nicasilos Henger (rotax122) : 20 000 Ft
- Hengerfej : 3 000 Ft
-Karburátor (28-as gyári ) : 9 000 Ft
-Kipufogó rezonátor: 6 000 Ft
-Kipufogó dob : 8 000 Ft
-Hűtő: 10 000 Ft
-Fejidom: 5 000 Ft
-Fejidom tartó konzol: 10 000 Ft
-Oldalidom : 5 000 Ft
- Hátsó sárvédő : 2 000 Ft
- Tank : 5 000 Ft
-Tükör : 8 000 Ft/ pár
-Első lámpa : 10 000 Ft
- Kormány kompletten ( részenként is eladó ) : 10 000 Ft
-Első fék : 20 000 Ft
- Hátsó fék 10 000 Ft
- Első féktárcsa : 10 000 Ft
- Hátsó féktárcsa : 6 000 Ft
- Komplett zár(kormányzár,ülés alatti zár,tankzár ):15 000Ft
- Felni : 10 000 Ft / db
- Első villa : 18 000 Ft / pár
-Index : 1 500 Ft /db
-Lánc : 5 000 Ft
-Hátsó lánckerék : 3 000 Ft
Lábtartó + konzol : 4 500 Ft
............stb stb...........

A kiírtakon kívül bármi más alkatrész érdekel keress bizalommal. Képeket kérésre küldök .
Elérhetőség: 06-20-244-5457
mr.geri@homtail.com
Triál
motor alkatrészek Eladók.
Eladó Aprilia Sr 50 Factory Di-Tech ! Rengeteg extrával,2-2.5L fogyasztás ! Ár: 260000 FT
drZXR,

Érdekel, mennyiért adod?
van ha érdekel
Van egy Heidenau esőgumim előre 120/70-es, használt, de még szőrös, mivel a motoromat már eladtam, ezért becsületkassza alapon elvihető

hely: Újfehértó, pontos cím mailben, vagy telefonon!
20/333-22-56
matyesz16@gmail.com
Írtam E-mailt
tudok zsjr újat 7ezerért...