Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vadi újjak:Shox Shorter fekete narancssárga cordura kabát M-es méret 19EFT,B-star cordura nadrág M-es méret 18Eft Alig Használt:Shox bornadrág M-es méret 10Eft

Nikko racing sportkipufogó

Honda cbr600f4

Eladó a képen látható nikko racing sportkipufogó,nek kivehető hangtompító van benne szóval nem is hangos de nem is halk hanem kellemes hangja van,aki azt szeretné hogy azért jó kis hangja legyen a gépnek de ne fülsüketítő akkor neki való,cbr600f4i-n volt de szerintem másra is rá lehet tenni.

Ár:40EFt

Eladó egy honda cbr600f4i motorhoz való gyári fejidom,volt egy két hibája de javítva lett és most lett fényezve is és matricázva,ami igazán látható szépség hiba bár ez is ha csak szőrözős az ember hogy a tükörnél fent ahogy kijön a két csúcs az egyik csúcs kb fél centivel rövidebb mint a másik,de tökéletesen bele lehet szerelni a plexit.Ja és a fülek lehet nem a legszebbek de a lámpa pontosan illeszkedik bele.

Ár:38EFt

Kiss István
Tel:06203417552
Email:t9210@freemail.hu
Felújított motorral, alkuképes árral eladó!

http://www.jofogas.hu/gyor_mos...
Könnyűfa és lemezfelni is?
A Rainers csizma ára lemaradt. 18.000,- Ft lenne
Eladó Rainers cross csizmám. Újszerű (4x volt használva), motor eladás miatt válnék meg tőle.
A méret: 43-as
Árulom még a motoros ruhámat, protektort, védőfelszerelést. Ha érdekel írj vagy ide vagy privát e-mailre.
vilmo@citromail.hu
jól mutatna
Ja és persze az Orrbertek!
Az orrmánybiztosokat kihagytad.
Orrfűrész? Ezzel biztos levágod az orrod!
Ajánlom orrlövészeknek és Orrsolyáknak!
SZiasztok!Eladó AGV K3 Evil M-es sisak,20 ezer ft, alkuképes minimálisan:)
Ktm lc4 be valo cross szettet vennek max 60e, de inkabb olcsobb erdekelne
eddig -12be teszteltem 4 izzitás és pöci röfi, az akkuja uj és nem isuzu blokkos. 1.7d német opel blokkos. a képen még régi téli 13as gumikkal mostmár vadiuj 14es télikkel van szerelve. mégmielött mindenki gyorsan zsebbe nyulna van rajta egy kényszerátirás, (hatóságilag kivonav átiratás miatt) igy teljes.
van egy olympus fe 35 fényképezőm cserélném S max M-es kesztyűre
a ződ szebb
az enyém olyan
ááá, meg tudom én keresni
Hánemvagyolokhüjjőke!
beírja googleba hogy piros F astra kombi, ugyan ezt fogja látni
csikánó, elküldjem néked mélben? mert jó fej vagyok...
akkor az kétrészes?
Annyiranemjöttbe............gastra jobb kombiban.
[33552] ma 12:58
kombifasztra