Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egy gecijó mostmár mentem vele többet
messzire úgysem mennél
nej meg a 2 gyerek arra sem fér fel
evvel meg lehet csapatni keményen is
drz-t meg ne vegyél túl van bonyolítva
TDM
Tudod mire áll a faszom olyan nem lesz,tehát marad az MZ
DRZ Safari tankkal
Vagy ha sok a pénz akkor 690 enduro..
De ha már akkor miért ne dominátor?azzal azért lehet ide oda is menni.
ja és a szimó űberfos a szar utakon..... avval jártam melózni
olyan úthibákat vettem vele észre amit mással sosem
Az én dolgom,de kipróbáltam és úgy alkottam véleményt.
Fjr után egy....
Nem erre áll a f.szod.
Akkor mi a sz.nak futod az értelmetlen köröket?
jó ideje mondom hogy szerezz be egy xr4-et
ha leteszed 3 évre is akkor sem kell semmit sem venni hozzá
raklapokon is simán átmegy szóval a kátyúkat szinte észre sem veszed
aztán ha adrenalin hiány van tekersz egy kört 130as tempóval garantáltan jobban tolja az erekbe mint az exed 250 felett
ráadásul tök olcsó
Nem mondtam hogy nekem ilyen kell,csak kíváncsi voltam egy olyan ember véleményére akinek volt más és vett egy ilyet.
De meg kell értened hogy ezekre a gánytenger utakra amik trafival felszerelt rendőrrel vannak kikövezve olyan motor való ami elmegy a szarban is mert itt csak az van de abból jó sok.
Az hogy te beválalod és ilyet veszel megint a te dolgod téged ez nem zavar engem nagyon én behányok ettöl mást akarok már évek ota mást akartam....
Bár ahogy a dolgok állnak egy lukas Simson lesz belőle az a rosz úton is elmegy meg a rendőr sem büntet meg gyorshajtásért.
Teeeeeeeeeeeeee!
Egy hétig beszéltünk róla, mikor kipróbáltam 1-et.
Mi a f....sz-ért érdeklődsz, amikor fikáztuk közösen?Hm?

Neked az is erős lenne,maradjon a gyeköc műanyag mocija neked.....
Nos, mivel márkaszervízben rendeltem szerintem annyi elvárható (mivel gondolom nem egy ilyen típust javítottak), hogy tudják milyen kell bele, ha meg véletlenül nem sikerül eltalálniuk nem a vevővel kellene 2X kifizettetni az alkatrészt ráadásul 100%-os áron. Ha csak 40%-os áron visszavette volna........
Ez az én véleményem, de lehet én vagyok maradi.
te vennél teljes áron bontott zacsis cuccot? amin még egy kis retek is van?
ugye hogy nem

meg kell számolni a csapokat és nincs mellényúlás
A legfelháborítóbb az indok volt amiért nem vették vissza. "Mivel be lett fűzve, a katalógus ezt írja hozzá" ..... (természetesen ettől semmi baja nem lett), hiába mondtam, ha nem lett volna befűzve, hogyan derűlt volna ki jó-e vagy sem. Már csak abban bízom valakinek pont ilyen kell és átveszi, ha nem akkor marad a polcon porfogónak.
mennyi zseton?
milyen állapotú?
mindene működik facán? akku mennyit bír?
nekem van egy tamiya df02-öm...ha érdekel akk irj.
akkus távirányítós terepautót keresek
de nem gyagyi kínai vackot
nem kell nagy testű(kerekek azért ne legyenek kicsik), csak bika legyen
LEGOLCSÓBBAN AZ EBAYRŐL TŐLEM.
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"
Azért ez felháborító,nem?Nem veszik vissza?Reklamáltál?Mások hibájából(?)elbuktad minimum a fele árát?
Nekem fenntartásaim voltak a neten rendelt alkatrészekről,de mostanság csupa jó tapasztalataim vannak.Persze biztos jó helyről rendeltem.Bár ez is jó helynek látszik...?
Bár katalógus alapján lett rendelve, mégsem lett jó. Eredeti ára a megrendelő lapon látszik, 6.000,- ért vihető.
Sziasztok!
Van egy eladó hátsó ledes lámpám és ülésem 1000 GSX-R hez,2003-as motorról van,ha jól tudom,várom az ajánlatokat :)
Egy osztrák csóka vitte el...


Ikufajter baratunknak csak ugyanazt tudom kívánni, amit ő másnak...
jah,az email címem a nevem és freemail :)
Juno Munkásruha új!
Eladó bordó kantáros munkásruha hzzá tartozó dzsekivel,teljesen új,felpróbálva volt csak,50-es méret!
infó:
http://www.vedocipo.hu/termek-...