Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A túl olcsó ár is riasztólag hat.................főleg aki ismeretlenül veti bele magát a játszmába.

Még aszongyák jézusmária kilóg a bele,na lapozzunk.
Havi két tank benzint szívesen kimotorozok belőle, cserébe tárolom


Sok sikert az eladáshoz.. bár szerintem napokon belül úgyis elviszik
nyilván, sok mindent lehetne, főként megtartani, mint legértelmesebb döntés. hely- és egyéb hiány van, ezért eladó, így alakult kedvezőre az ára is. nem mutogatni, hanem eladni lenne jó.
Csak el ne kezdj számolni, mert még a végén kijön hogy "egy tank 200 ezer"

Bérbe adni nem lenne jobb? Nem tudom hogy mennek az árak.. de 30 forintot kilométerenként biztos el lehet kérni úgy hogy vigyék is hétvégékre, párnapokra.
szó szerint, ez egy ilyen helyzet most.
a vétel, a szervizek meg az átírás kb. 600 volt, és azóta legalább 300 kilométert futott a gép erős kilométerköltség.
elkótyavetyéled?
Inkább egy ilyet vegyél, a hosszú téli estékre.:)
sziasztok vennék höállo foliát vagy oylans valamit ami alat lehet motort szerelni nem olvad vagy gyullad fel a hötölo télen akarom kitn az udvaron ugymond barkácsolni egy ksieb rész tahol tudom szerelni a mocit és ot lenne egy ksi fütöradiátor is
Sziasztok ZX600F-hez (ZX6R)keresek tolattyút, értelemszerűen nem membrán szakadtat, illetve tűszelepházat!
Köszönöm!
Eladó 4 darab négyévszakos gumi,2 db Matadot,2 db Viking márkájú.185/60 r14 ,új! Ár:40.000
Tel:06303919798, richard.horv@gmail.com
Gyári motor emelő első + hátsó egyben olcsón eladó! 25e a kettő együtt!
Sziasztok Suzuki Gsxr 1000 es K2-höz kellene nekem balos tükör!
Tudnátok segíteni?
Eladó egy 95'-ös Kawasaki KLX250. Nem rendszámos. Minden rendven van rajta, kivéve a karbit, azt vagy cserélni, vagy beállítani kellene.
Csere NEM érdekel!
Irányár: 300eft.
Van egy eladó Galaxy SIII-am. Júniusi, T-mobilos, karcmentes. Ára 140.000 Ft. Csere nem érdekel.
Sziasztok!
Lenne pár eladó cuccom,hátha érdekel benneteket!Csere is érdekelhet,igazából bármire,megegyezés kérdése!

2004-2011-ig Bmw R 1200 Gs-hez 2 pár kézvédő,zsír újak,féláron:14000 /pár

ülés alatti idom,szintén féláron: 9000Ft/pár

és lámpa védő rács,ez 1150 Gs-hez,ez is új,de festék pár helyen

lepattogva,de nem vészes! 12000 Ft

Ha érdekel hívj és megegyezünk! 0670 576 1477
Eladó egy Shoei XR1000 nightwing L-es méretű bukósisak pinlockal zsákkal Hibátlan állapot, újszerű 46e
És egy Frank Thomas bőrruha új koptatókkal. L-es. Hibátlan újszerű.
Az ár alkuképes, eladni szeretném, ne csak itt álljon. :) Keress megegyezünk. 38e
A két linken megtekinthetőek, illetve több infó róluk:
Shoei XR1000
Frank Thomas bőrruha
sziasztok keresek oylan elado ponyvát vagy sürsátor feeling et ami kb 5 méterX 5 méteres motorszereléshez kéne télen szoval ha höállo lenne azt megköszönnémmertnem szeretném ha megoldvadna mivel belülre rakok egy ilyen kisseb fütötestet és ugy szeretném szerelni lehetöleg minél oclsobban érdekelne vagy bukosisakot adnék cserébe
Sziasztok! Eladó Protektoring vagy páncél érdekelne, "olcsón" :)) Somogy-megyén belül (felpróbálás miatt), zsákbamacskát nem szeretnék venni :) csalóka a méretmegadás :((
Jó,hogy írod,mert akkor nem rendelek!Kösz!
Tessék Tessék! :-)
ABUS GRANIT CHAIN
Eladó Honda dió ZX 70-es 2002-es robogó.
Nagyon szép állapot mindene működik,motorikusan van vele annyi probléma,hogy berúgórészt rendbe kell rakni 3000-10000Ft-ból javítható. önindítója valszeg rossz mert csak a relé kattog.
Most lett bele új aksi véve.
Írányár 42000FT.
Csere is érdekel.
e-mail: nyerlucznorbert@citromail.hu
Az már 10e., és igen, csak a tüskés a jó. Volt a másikból,de azonnal el is adtam. Nem vált be.
Neked,csak tüskés a jó?