Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyiért adod az sm szettet?
És volna egy 70-es eladó + drz-be való SM felni
Eladó gilera runner 180-asok fekete 2 ütemű a másik 4 ütemű
Eladó KTM adventure Tank és műszerfal!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Heló. Keresek yamaha xt 550 vagy 600cc blokkot. (működőképest) Szabolcs megye és környező megyékből.
AKI ROSSI CUCCOT SZERETNE VÁSÁROLNI KLIKK A LINKRE! KÖSZI!


http://www.sportmotor.hu/motor...
Hali,egész Józsát bekerestem érted,hívj fel légyszíves,0620-389-2484
Sziasztok!
Vinxxgrip utaskapaszkodót keresek.
Ha valakinek volna eladó kérem jelezze!
06702316344
Így nézett ki még nálam!
Szia! kb öt éve keresem ezt a motort az enyém volt! üzemben tartóival vitték el és soha nem jegyeztették be. Öt év után meguntam,hogy fizessek és végleg kivonattam a forgalomból! Ha érdekelnek a részletek add meg a számod mert a hírdetésben megadott szám nem jó!
Üdv!

70-es 80-as években rendszeresített Bm rendőrségi nyári motoros ruhákat kínálok eladásra. Anyaguk poliamid. Van egyrészes overall és kétrészes ruha is. Van továbbá kétrészes bőr ruha is szintén a fenti időszakból (természetesen az összes ruha új, soha sem volt hordva)
érd. 70-4594419
Egyszerűbb egy új adásvételit írni.
hello, az lenne a kérdésem, h vettem egy 125-ös frecciat, és ugye 15 napon belül kell átiratni. Mi van, ha én tovább adom a motort, 14 napra, majd visszaveszem a sráctól? akkro megint lesz 15 napom átiratni hivatalosan? köszi
Megint...
Aprilia RS50/70 Csere robogóra.
http://www.kepesmotor.hu/april...
Sziasztok!

Van egy pár kimaradt Derbi alkatrészem,nagyon olcsón megválnék tőlük,mert csak a helyet foglalják.
1996-os vizes Sendában voltak:
-légszűrőház
-hátsókerék lánckerékkel(még használható) nagyon jó állapotban.
-olajtartály
-fesz.szabályzó
-támasztó
-balos tükör
-3db irányjelző
-hűtőventillátor(ez lehet,hogy 2004-esén volt,lemérek mindent,nem tudom,hogy működik-e)
Van még egy vadonat új első JT lánckerekem,elvileg Minarellire,de lehet,hogy újabb derbire is jó,13 fogas.
Képek mindenről vannak,érdeklődjetek e-mailben,azt nézem mindig:
marcodecheglie@gmail.com

Eladó mégegy NAGYON OLCSÓ 44-es motoros csizma(2x használt)
Szevasztok eladó lett 6 elemes egyedi bútorom helyhiány miatt! A szekrény tartalmaz: 1 bárpultot aminek oldalába tükör van és forgatható szóval a szoba bármelyik sarkába elhelyezhető 1db ruhás elemet 2db tükrös polcos és fiókos elemet, 1db lenyíló szekrényt, 1tükrös tv állványt ami 4 db kinyíló tükrös ajtót tartalmaz!, és Adok hozzá 2db hifi vagy éppen virágtartó oszlopot és egy nagyon szép tükör tetejű trapéz alakú dohányzó asztalt ami szintén egyedi ! A bútorokat tetszés szerint lehet cserélgetni nincsenek összefurkálva akár külön is lehet őket rakni! Egy átlagos szobába beférnek szélességre kisebb mint egy átlagos normál szekrénysoré! A bútor 7 éves gyönyörű állapotú és kinőttük azért szeretnénk eladni, vagy cserélni robogóra, motorra vagy bármilyen értelmes dologra akár tűzifára és elektromos biciklire is!
Karcagon.
Hol vagy helyíleg?
szállítást állod?
Talán a hátsó gumi 70%-os,egyébként minden müködik rajta,tavaj télen leállítottam,májusban akartam indítani de nemsikerlt,vettem bele új akksit és gyertyákat,de semmi,azt mondják karbi lehet,nem értek hozzá.
gumik,tárcsák,betétek,műszerek? műszakin átmenne?
Azért sokat ne gondolkozz
nemtudom...igazából igaz hogy a robogo is szétvan szedve, de egyszerű találmány... egy ilyen nagyobbnál már sokminden baj lehet, ami miatt nemidul..és az ára is huzosabb ha jobban hozzá kell nyúlni..nemtudom.
Igen,az idomok megvannak,nem makulátlanok,csak nekem idomok nélkűl jobban tetszik.