Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vételhez kell törzskönyv is az adhatja el a motor akinek van törzskönyve ilyen egyszerű.
Csináltassál:D a kutya nem fogja megmondani neked hogy nem gyári.
Hali engem érdekel, de nem találom a hirdetést:(
Tükrök még mindig
Van hozzá toldó is
Honda Nsr lenkerék leszedő bal mentes 27*1.25
Hali!

Gyors kérdés lenne.

Holnap vennék egy rendszámos motort de az eladó nem iratta át a nevére a motort.
Az adásvételin rajta van a neve de kicsúszott a 15 napból és elakarja adni.
Én így megtudom venni a motorkerékpárt?
Eladó a képen látható vadonat új légpuska! három doboz lőszerrel! A puska a leges legerősebb rugóval van szerelve, 20db lőszert lőttem el vele összesen amióta kivettem a dobozból! Jár hozzá egy szintén vadonat új távcső is amit külön vettem hozzá!
A lőszer tűhegyes átvisz egy fém dobozt is

22.ezer forintot kérek érte!

Tel: 0630 653 68 50
szia, irtam ugyan hogy a giant is elkelt, de most ugy alakult hogy most nem tudnák kifizetni , csak a jövö héten , a gazdi meg már keresett hogy kéne neki a lé 110 ért el tudod vinni, ha érdekes keress meg üdv
Köszi.
Hali!
Ment a mail.
Legyen 60000ft de csak ma!
50-et már itt is ajánlottak érte, most egy hétig 70000 az ára,és még így is nagyon olcsó!
Alkuképes áron eladó a 2003as évjáratú motorom!

ELADÓ KTM EXC 200
Szia,

küldtem mailt.
Szia!

Megvan még mind, írj egy mailt és megbeszéljük a részleteket.
Van 2 db versenybicóm, minőségi alkatrészekkel szerelve, 400 Euró darabja.
még semmi
Gábor nincs még fejlemény?
van skype-d vagy msn-ed ? skype:hsskft msn:hsskft@freemail.hu
Igen, köszönöm. Ha lehet hétvégén megnézném.
lampi1@freemail.hu címre küldenél egy telefonszámot?
Szombat délután hívnálak és mennék Isaszegről.
Előre is köszi.
Szia!

Érdekelne a két fémragasztó közül az egyik, a loctite 3450-es. Amennyiben megvan még, kérlek írj egy üzenetet, hogy le tudjuk bonyolítani az adás-vételt!
Előre is köszönöm!
Eladó KTM EXC 200-am ha esetleg valaki ilyet vagy hasonlót keres! Esetleg csere is érdekel! link
eladó cimborám CAGIVA megnemmondommilyentipsú eredetileg 50ccm-es robogója, most 70ccm pollini hengerszettel és a hozzá tartozó belsőségekkel, 25-ös karburátorral. az előző gazdája nagyon sokat költött rá, a hozzáértők szerint kb 100 000 ft értékű tuning rejtőzik benne. jó gumik kulturált állapot, relatív alacsony fogyasztás, alattam -95kg- 80km/h-t lazán ment, kb 90 km/h a vége ezzel az áttétellel. az ára 75 000 ft + 5 000 ft-ért hosszabb pollíni végáttétel. a további infóért hívd ezt a számot 06302137897.