Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Keresek Aprilia rsv 1000 (2008)- hez kipufogó dobokat.
Balázs: 70/363-5057
adatlapomon van mailcím+telszám!légyszi irj1 számot,v hívj fel,és valahogy összehozzuk! télleg kéne az a gummancs!
Pest-Mátészalka nem kis távolság Van Pesten rokonom a 2.kerben,de ha hozzá elküldöm az is postán menne és ott is át kellene venni.
Biztosan van ilyen is meg olyan is, ha van idő és megér annyit , hogy személyes átvétel legyen akkor azt kell tenni. Motorozással egybekötve meg főképp.
Sehogy.Sajna a hanglér kamu "emberek"....
ha kész a motorom,akkor lemegyek érte személyessen!kirándulásképp!
vagy megvárom,mig jön pestre valakije,és felküldi vele!
én nemegyszer rácsesztem már az előreutalással!
nem is tudod,hogy mennyi gyökér ember van(persze akinek nem inge....)aki100 ft-ért is eladja a becsületét!
Jaj de bizalmatlan mindenki, hogy lesz ebből üzlet?
Az utánvétel 1800Ft.Ha nem veszed át a csomagot Én bukom az 1800Ft-ot....sajna már jártam így.Köztes megoldás,ha 1800Ft-ot utalsz és a postásnak 3000Ft-ot fizetsz átvételkor.Arai sisakot adtam el ezzel a megoldással.Nem az átverés a cél,hanem az eladás.
Te tudod.A vaterán 70 eladásom volt és mind pozitív.4200Ft-tól azért többet ér a becsületem.
utánvét drága,előre semmit nem utalok(köszönhető a sok kamu embernek)ugyhogy inkább lemondok róla!köszi!
Postán tudom küldeni.Posta költség 1200Ft előreutalással(utánvételesen drága a posta).Amikor a számlámon megjelenik a pénz,rögtön postára adom a gumit.Ha Neked így jó írj : alma70@ent.hu
első képen lévő kellene!feltudod juttatni pestre?
METZELER 120/80-18:3000Ft,IRC 410X18 :1000Ft.
Sziasztok,

Nem tud valaki eladó 125-ös Aprilia Red Rost? Olyan kellene, aminek a forgalmijában 11 kw van, hogy B125-ös jogsival lehessen vezetni.

Esetleg olyan kapcsolat is érdekel, aki külföldről tud behozni ilyen motort (persze nem horror áron).
Ruzsán vagyunk, Bordánytól 20km
szabad gyökeresek.
Szia Karesz!

Köszi a tippet!
Hogy vagytok?
Írj!

d.aty@freemail.hu
Ktm Formula országúti kerékpár jó állapotban, olcsón eladó!

Részletek:
http://aprod.hu/hirdetes/ktm-f...
Eladó egy AGV Skyline matt fekete XL-es bukó, egyszer sem használt csak kibontott, 60.000 FT.

Szeged vagy utánvét

Németből rendelt (fc-moto.de), eredeti ára kb. 250 EUR
Shox-os ára 79.900

benzol1kukachotmail.com
Figyelem-figyelem! Eladó egy teljesen új, sosem használt női Icon Team Merc textil dzseki L-es méretben. Ára 19.900 Ft. Megtekinthető a Moto.hu üzletében! Akit érdekel az írjon vagy ugorjon be a boltba! Köszesz!
Bordány?

Szabad gyökeresek vagy földlabdások? Néhány magas kőris talán még érdekelne is, de lehet hogy még szil is.. (bár abból elég sok csemeténk van nekünk is..)
Eladók gilera rx 125 arizona alkatrészek egyben csak 30.000 Forint
2 blokk.

Polini 160-as henger. hüvelyezni kell.
Gáyri nikasilos henger (hüvelyezni kell)
3db főtengely hajtókarral (használt)
váz
fejidom,első lámpa


dellorto phbh 26-os


Kuplung 2 db
váltókar 2db
hátsó-fékkar
berúgókar 2db
berúgó tengely 2db
központi rugós tag
membrán szívócsonkkal
index relé
benzin tank (16 litet)
komplett váltó 2 garnitúra
első kerék
első villák nemrég volt szimering csere
kormány
gázkar +bal oldali markolat
légszűrőház fedél nincs
műszerfal (nem tudom, hogy működik e)
Azért nem kell olyan hamar feladni!
Valamilyen futárszolgálat elvállalja szerintem.
pl. http://bacsofutar.hu/araink.ph...
Tényleg jók az áraid, de akkor sajnos passzolom, túl messze vagy tőlem!
Szaisztok!Derbi Fenix-hez keresek hátsó kereket.