Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Inkább email-re írj, válaszolok minden kérdésre. Még megvan a deszka.

kissedem@gmail.com

Edem
sziasztok,

keresek használt gopro hd hero (motorsport) kamerát megvételre..ha van eladó dobjatok egy választ..kösz
Halo! Felvettelek msn-re, gyere fel, ha eladó még a deszkád....
Köszi,de közben meg is oldódott
Tárcsafékzárat keresek olcsón,sürgősen
Új mini camera 5000ft
Sziasztok eladnám cuccaimat:
Aprilia AF1 tank hátsoidom fejidom lámpákkal és kulcsal meg tanksakával: eggyüt 7 ezer forint FEKETE
Aprilia af1 kipufogorendszer kifogástalan szép nem lyukas semmi bja és dob eggyüt 5 ezer forint
Kipsta focilabda (sárga):1000 forint
Fekete motoros börjeki M-s vagy L es nagyon szép egyetlen hibája hogy cipzár bolegy szem kieset de nagyon oclso a javitása 20 ezer forint
CTK-495 szintetizátor dobozban kifogástalan álapot 2 szer használt 10 ezer forint
Super soccer game :gyerek asztali csocso leszedhetö bábukkal 2000foriint
Bull övtáska barna kifogástalan szakadásmentes álapot :1000 Forint
Társas játékok Activiti teljesen minden tartozákkal Pokerszett zsetonokkal .1000 forint /db
Számitogépes játékok gyerekfilmek CD DVD 500 forint /db 2DB vétel esetén 800 forint
AKUSZTIKUS GITÁR hurozni kell 4000 forint nem törött
Leg Magic láberösitö gép 3000 forint
Eladó új Pirelli GT Dragon MTR04http://www.kepesmotor.hu/utcai...
2db új kulcstartó kamera 5000ft a 2db
hívj fel és megegyezünk 06302872304, az akkuk tökéletesek!
Így van, amúgy az új szerződésben benne is van, mást meg nem fogadnak el...
Mármint az adásvételi szerződés megjegyzés rovatába.
Sőt szerintem a megjegyzés rovatba írd oda az eladás óráját és percét is. Hülyén hangzik de onnanstól nehogy te fizessd a büntit, ha az új tulaj kicsit gyorsabban ér haza, és ezt dokumentálják is Szombathelyről!
Jobb ha lejelented ugyanis ha az új tulaj nem írja át és Te nem jelented le akkor amíg ezek meg nem történnek Te felelsz minden bírságért.....sok ilyen eset van, én is fizettem ezért...
Eladás után nekem kötelezően el kell mennem okmányirodába vagy elég az, ha az új tulaj átíratja a gépet?
Keresek Keeway Exceed 125/200-as motort!
Csak rendszámos érdekel ha esetleg műszaki nincs az nem gond.
Ajánlatokat ide várom árral, képpel: puma1991@freemail.hu
Üdv.

Eladó egy pár hátsó lábtartó 3000ft-ért
Eladó új Heidenau K80 elsőgumi
120/70-17 M/C
DOT 1211
13.000 Huf.
90 fokos eloxált alu versenyszelepek...
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Budapestre járok egyetemre, ha esetleg az neked jobb, megoldható, majdnem minden hétköznap fent vagyok....
Egyben gondoltam de látom tőlem jó messze vagy.Nemtudom mikor járok arra fele,szerintem így tárgytalan lessz.
Aprilia rx 125-ös motoromat cserélném 125-ös crossra 1996-os évjárattól! Ráfizetek!
Összesen vagy külön- külön? Igazából külön külön 10 környéke! De ha mondasz egy árat megdumáljuk!

Alig használtak, nem egy leharcolt sufniból előszedett szarok. Hibátlanok, csak én nem használom őket
Üdv.Van valakinek Yamaha PW 50 es (1989-es)motorhoz alkatrésze?Bármi érdekel.