Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, utána nézek, de sztem az nekem kicsi!
Elado egy egyaltalan nem hasznalt fektarcsazar. Bully markaju 10mm-es kulcsokkal, tartoval. Iranyar: 5500 Ft. Bp. XI. ker.
70/240-0006
Eladó a motorom, akit érdekel keressen!
ELADÓ KTM EXC 200
Teve vártam árat a nagyobbik gépre! Küldj légy szíves mailt!
Eladó vagy valamilyen értelmes dologra cserélhető több mint 100db motorosújság(Superbike 2003-tól szinte az összes,sok Motorrevü stb.).Már nem tudom hova rakni.Az újságok jó állapotban vannak,komoly érdeklődő esetén katalogizálom.
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz

Az utóbbi időben nem voltam elérhető a sok utazás miatt de most már bombázzatok az emailekkel.

Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról több embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"

Adatlapomon az elérhetőségem!
Univerzális kormánysúly karbon mintával, gumi dugószett és csavar mélkül, 160g oldalanként. 2500 Ft

Az ár egy párra vonatkozik.
06-20/520-2038
gulyesz@freemail.hu
a giant és a ktm elkelt
szia megszületett az eredmény S-es a váz. üdv
sziasztok!18"enduro,vagy utcai gumira lenne szükségem,olyan70-80%os,vagy jobb kellene!
segitsetek légyszi!
meg nincs valakinek gyári yamaha kézvédője?(nem baj,ha fekete,de kék,és fehér is jó)
Eladó pályagumik:
120/70+180/55 Pirelli Dragon pályagumi pár, közepén szinte érintetlen, szélső 1-1cm keveset futott. 25e a pár.
180/55 D208R gumi közepén szinte érintetlen, szélső 1-1cm keveset futott. 13e.
sziasztok.egy piaggió hexagont, 150-es+laptopot,fujitsu siemens, adnék, nagy motorért,400 tol .mail:::berletijog@indamail.hu
Üdv. Engem a Giant érdekelne.
csere-bere nem adom de most sajna eladó

2 liter/ 100km !
bandit600-ra való sport kipu alig használt
állapotban eladó ! ia 30,000 ft
Laptop, telefon,kamera, monti, ezeket beszámolom az árba,vagy ha olyan értékű a cucc akkor egy az egyben csere.
100000ft irányár! ez nem tescó gazdaságos behajtó:)
BTP 140 RFE nézz utánna a neten
Ára?
Semmi baj, várom a választ!

Üdv!

Daty
valakinek egy ilyen?
a képek
Sziasztok!
Van pár eladó minőségi német maróm! Nagyon olcsón!
Egy készlet csak most!12000huf!
Kéthetente járok haza németből(most itthon vagyok!) akkor hozom a rendeléseket!
Várom a mail-eket!

csere érdekelhet bármire....

Üdv:
Johan!
Sziasztok!

Egy kesztyű elment, másik függőben!

Kesztyű Asp1 L: 14.000 utolsó ár
AGV S: 20.000


Kabát M: elkelt
Suomy XS-S: elkelt
Kesztyű shox L: elkelt
Dainese Térdproti: elkelt

Adatlapon mail, postát állom, alkudni lehet!
bocs hogy érthetetlen vagyok de én csak megbizást teljesitek nem értek hozzá annyira mint pl a motorokhoz. a giant-on megtaláltam mert az itt van velem az L-es méret a másikra várom a válszt