Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyanitt zadona gerincvédő szintén zsír új
ára: 8.000
tel.: 0630-442-0205
Sziasztok!

Eladó forma raptor 44-es zsír új, átvétel Bp., Nyíregyháza posta önköltséggel megoldható.
ára: 32.000,-ft
tel.: 0630-442-0205 Tomi
Eladnám egy 10000-ért ezt az üdülési csekkes jogos izét. Ha kell valakinek írjon
Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekel, Yamaha R6R-re plexi...
plexi
ELADO EGY Aprilia AF1 Sintesi Replica idomzat fejidom lápmával hátsoidom lámpával tank kulcsal horpadásmentes még jolis néz ki és egy kipufogorendszer dobbal együttt csak a fekete eladoa piros nem JAH ÜLÉSEK IS VANNAK HOZZÁ :)
Eladó egy Kodak easyshare p86-os digitális képkeret! 20cm-es. Zsír új! A doboz ki lett bontva hogy kipróbáljam jó-e, azóta nem nyúltam hozzá.
Érdeklődni: dorikex@gmail.com címen. Árban megegyezünk
Elérhetőség: 06-20/520-2038
gulyesz@freemail.hu
Lámpa és plexitartó konzol.

Króm, párban, teleszkóp átmérő 31-36mm,kar hossza 75 mm. rezgéscsillapító gumival. 4000 Ft

AZ ÁR 1 PÁRRA VONATKOZIK!
te ne szólj be drusza nem kell annyi dolog valamitől meg lehet szabadulni
sziasztok!
vásároltam1 yamaha xt 350est(94évj)szeretnék rá gyári matricaszettet+18as utcai,v enduro gumit,továbbá1 kétsisakos turadobozt vásárolni!segítsetek légyszives!
Szeva!

Sajnos nem, mint irtam gúnyát gúnyára váltok Szóval uj cuccokat akarok belőle venni h árába kijöjjek, épp ezért adom a stuffokat részben áruk alatt.
Ennyi volt a pályázásod?Érdemes volt megvenni!
Látom hogy pályázásra gyúrsz, esetleg gumi melegítőt be tudnál számítani a sisakba? Kb 60-70 fokra melegíti a gumit.
A kabát és a gerincvédő még mindig eladók, bukó és nadrág elkeltek.
Képek és infók az előzményben.
Sziasztok eladóvá váltak a ruháink. Kushitani suzuka 52-es kétrészes bőr ruha. két szezont használtam, 45e. Shox cordura kabát nadrág 1 szezont volt használva együtt 25e. Külön-külön is vihető. AGV GP-1 sisak xs-s 15e. AGV AIRTECH s-es 25e. Mindig teljes maszkot hordtunk a sisakok alatt és dobozában tároltuk. Valamint egy-egy kesztyű is a ruhákhoz 4-4e.
http://www.bayliss.it/modules....

Parilla forgalmazza most már 100 fölötti áron, a korábban SBK-ban ugyanilyenbe mentek.
Akkor még a sisak tipusa érdekelne
az egyik pofa párna meg a fejpárna hátulja...
Szeva!

Ugy xs-s hogy mikor vettem a sisakot XSeset vettem (boltba jó volt, és más méret nem is volt) aztán kurvára nyomta a halántékom visszavittem, és kurva rendesek voltak, mert méregette a fejemet az arc, és mondta h elég kicserélni a fejpárnát (homlok, halánték, tarkó fejbúb) S-es méretüre, az arcpárnák pedig maradtak XS-esek! Azóta gyakorlatilag ugy fogja a fejem mint a beton, és volt hogy egyhuzamba 8 órát le se vettem, észre se vettem h rajtam volt! Szóval ha vékonypofáju vagy mint én akkor rád is rádszabták! De a fejkörméretre gyakorlatilag S-es.
Hi! Eladó térdkoptatók!http://www.kepesmotor.hu/ruha_...
fhoksz a Suomy az hogy lehet xs- s csak mert én s es re vadászok ez menyivel kisebb ?
Fasza! Akko bódogság van;)
Hali!
Akit érdekel,irjon....23ezret kérek érte. Képesmotoron fent van a hirdetés róla.
Szia! 3500ft!