Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én nem tudom, hogy mennyit telefonálsz, de nekem 2 év hűséggel duplájáért adták. Igaz trétől váltottam, és nincs vodás "aranykártyám".

Zéé az igazat megvallva nem akarok annyit ráfizetni. Nagyon sokat kell ahhoz csavarozni, h megtérüljön a befektetés.
2 éves hosszabbítással meg tudnám venni 30-ért, csak nem akarnék több hűséget
hűtlen akarok lenni a vodához
KIFORDULT A SZIMERING!sokat nem ér....
Ha adsz rá 20000-et akkor érdekelhet!
Ini 50 alatt nem adom.

Zéé rendben, majd legközelebb üzletelünk.
40ig érdekelne a teló
49000ft a vodánál a telefon! én csak kp-ért adom 60000ft-ért a behajtót és azt is csak ma! amúgy 100000ft az ára! mivel boltba még mindig 186000ft akciósan! úgy hogy köszi de kihagyom a cserét.
Transporter csere motorra! Drágább motor érdekel cserébe.
Hát 55ért vitték volna a telefont, szóval 5 ezret.
mennyit?
Csere Defy+-ra? Ráfizetek...
06302872304 itt lehet érdeklődni!
S.O.S Eladó Makita btp 140 rfe ütvecsavarozó csak ma! 60000ft
2000es SV650Sre keresek sport kipufogót összekötő csővel vagy rendszert! Ha valaki esetleg tudna segíteni
Eladó egy Motorola Defy+ (Mb526) Androidos telefon.

2 hetes (nálam 2 napot üzemelt ismerkedésképpen, hívást nem is bonyolítottam vele). Vodánál vásárolt, de független (kipróbálva). 1+1 év garancia. Piros lencsés kamera. Védőfólia rajta, készülék sérülésmentes, gyári tartozékokkal: doboz, headset, töltő, adatkábel, 2Gb SD.
Magyar nyelvet rátettem, de ha kell teljesen visszaállítható a gyártósori állapotra.

Szegeden megtekinthető, kipróbálható, csere nem érdekel. Személyes átvételnek örülnék, de előre utalással postázhatom is.

65.000re gondoltam, de alkuképes.

Amúgy csak azért szabadulok tőle, mert ennyi elég volt ahhoz, hogy rájöjjek h az Android (MOTOBLUR) nem nekem lett kitalálva. A hardverért viszont kár, az tetszik!
ha elküldöd utánvéttel fizetek Licit van,vagy van elképzelés?
Elnézést. Remélem most jó:

Néhány eladó cucc
rosszul linkeltél, ez a saját eladó holmis listádra mutat ha be vagy jelentkezve vaterán, "kívülről" nézd meg a termékeid listáját és azt linkeld be
Mennyit eszik? Papíros? Idomok gyáriak, karcmentesek? Pályát látott már? Van benne Km rendesen?
Apple Ibook

Powerpc 800 mhz
640mb Ram
40GB hdd
airport
CD meghajtó
bluetooth... stb.

minden tartozék plusz 2 akksi, az egyik 2,4 órát a másik 1,5 órát bír.

Ára minimálisan alkuképes, telefon és robogó beszámítás lehetséges nyomott áron, csere csak nagyon jó ajánlat esetén.
Eladó

Kinek mit ér meg.Alig volt használva.
Eladó, nagyon jó kis enduró, vagy akár supermoto

http://www.kepesmotor.hu/husab...
Elég érdekes helyre visz a linked....