Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írtam ;) elvileg el is küldte!
hajnal-csaba@freemail.hu vagy skyp: hajnal.csaba1
nem jó az email cím...hibás..
Az ár képlékeny! írj egy emailt és ott bővebben tudunk értekezni;) ecsedi.vince@gmail.com
Ja már látom... bocs de most vagyok itt először.....tehát 2004-es.Szóval az ára?
Illetve nem is tudom a tiéd nem 2004 es?
Szia! Nagyon szép a motorod....ez nekem túl jó nincs ennyi pénzem.Én k1-k2 re gondoltam törött idomokkal vagy annélkül vagy valami ilyesmire...amúgy a tédnek mennyi az ára?
egyem a pici alkoholos májad én most a nyaralásodról beszélek először szállás kell meg volt utána legyen medence , jakuzzi, peca lehetőség stb csak a kifogásokat kerested jössz te még az én utcámba
Én ott voltam csak te másnak adtad az italt.
Drusza ne legyen nagy a szád tavaly is basztál jönni a pálinka azóta is a kamrába téged vár
Az ö adás vételie az bizonyitja hogy övé a motor
Kölföldi papir meg honnan származik és esetleg a ottani tulajdonását
A te elöleges papirod meg a szándékot a meg vásárlásról
és nem a tulajdon jógrol
A törvény igy fogja értelmezni a mostani helyzetet
Tudom hogy igy könnyü mondani De adásvétel nélül nem let volna szabad kifizetni
Sajnos valami oka volt a sietségének
Probálj töle minden kép egy nagyon hivatalos adás vételit szerezni ha nem megy akkor kéntelen vagy ezt a mutatványt bennyelni Külföldi papiroka t meg tartod ezel probáld magad igazolni

és a nagyon örizd mega a elöleges papirod ha gond lenne a motor eredével akkor tudjál a rendörségen felmutatni valamit hogy te kivel álltál kapcsolatba

Sajnos ugy tünk tanuló pénz ,de inkább ilyen kis dolgon mint millios tételbe , hidel van sok olyan gazdagon , bár tudom most ez nem vigasztal
Sziasztok!
Valakinek Pocket bike?
20000Ft
Nekem 1liter házi pálinka értelmes dolog. .
Egy pár gumi melegítő házi de mükszik kb 60-70 fokra melegít 10 e pénért vagy értelmes dologra csere
Igen csak úgy volt, hogy a csávó elhozta nekem a motort, kirakta nekem a motort és elhúzott.Előtte voltunk nála és leraktam egy kis előleget a motorért.
Adott külföldi papirokat a motorról, meg az ő adásvételiét amikor vette.
Az előlegről írtunk papírt, szerepel az ő neve címe meg az én nevem címem meg a motor.
Mit tehetek?
Nehéz ügy, ilyan motort is mindekép adásvételivel kell venni
amin szerepel a te + ö adatai (vevö eladó)
És a motor azonositok motorszám és alvázszám
Ez azért fontos hogy nem lopot a motor, hanem veted valakitöl ezel igazolod !
A beállást azt ha bizonyithatoan rejtet hiba okozta akkor tudnál vissza kapni pénzt , CSAK HOGY ez szakértövel kell bizonyitanod
hogy nem te rontotál valamit ( pl rosszkeverék , hidegen cincáltad................stb ) na ezek nem kevés költségek sajnos biroságon ezeket neked kell megfinaszirozni szoval nehéz mente de adás-vételit mindenkép szerezél szerintem
mert nem is tudod igazolni hogy a motor a tulajdonod
Aprilia 125-ös cross.
eladó honda vtr 1000 f , 2003-as évjáratú mkp. sérülten. jelenleg a forgalomból végleg kivont, de visszahelyezhető , vagy pályamotornak. 28000 km-rel, szép motorhanggal, bővebb infó a 0620/992-4528-as számon! csere nem érdekel, csak telefonon érdeklődj. irányár 299 eft. gödöllő.
KETTŐ AZ EGYÉRT
AF1-nek minden idomja megvan,első lánckerék,lánc,fékkar, kellene rá.
Önindítónál blokk sérült,de adok hozzá berugó szettet.

A kettőért cserébe érdekel komolyabb 50 ccm3-es robogó.
én válalok felujitást 2t motorokat! olcson be tudom szerezni az alkatrészeket! és be is szerelem!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Robogó,simson csere érdekel legfőképpen,de mindent meghallgatok csak segédmotor legyen.
TOVÁBB INFORMÁCIÓ ITT A LINKEN

Érd.:Itt vagy adatlapon található elérhetőségen.
mitt vetél ? milyen motort
Tudtok segíteni?
Vettem egy motort, ami 1 hét múlva beállt, dugó, főtengelycsere stb... 100 ezres javítás.
A kereskedő akitől vettem egy idegbeteg, még adás vételit sem adott, csak egy előlegről szóló kézzel írott papírt írtunk még.
Mit tudok tenni? Beperelhetem?
22es kormanyhoz magasito. david0330@citromail.hu arban megegyezunk.
Gopro Hd Hero 960 Helmet Hero, újszerű állapot, 8Gb-os Kingston SD kártyával.

több info:
http://gopro.com/cameras/hd-he...

http://youtu.be/7CKw5DejtRU

55000 Ft