Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a baj hogy mocskos jól keresnek az emberek, ezért nem vesznek használt autót, hanem mindenki új autót vásárol. Mert dübörög a gazdaság, olcsó a frank, a dollár, és a font....szóval rongyos 1,3M-t nem fogják megvenni, már-már gyanúsan alacsony ár
Meg is lett az 500, a 3918. napon. Most mi lesz, átlépte a lélektani határt

Szóval 1.3-ért valakinek?
Helló!
Bocs,de már elkelt!
egyre több szereplője van a történetnek
barátok közt II...
Ezért van,hogy a gyeköcök a Józsira hasonlítanak............
te már tudsz valamit az életről !
Nálunk a Mama nem rejti véka alá a vendégek előtt ha apukának nem sikerült az esti attrakció vagy besült a mutatvány
Ezért van az hogy a hitvesi kötelességemnek a vesztesek nyugalmával kezdek neki
Ültem már a konyhájukban......
félek megkérdezni..te honnét tudod eztete?
te honnan tudod ?
Viszont sexben is ilyen határozott,mármint az asszonya...
még egy-két esetleírás kedves nejedről és még 10 miller is kevés lesz hogy elvigye valaki...
mármint annyit kell adj hozományként mellé
Ez így volt........
Múltkor ülünk ICE-al a konyhában,hazajön az asszony valami bevásárlásból,nyílik az ajtó,egyből kedveskedek
Én:-Szia drágám megjöttél?
Asszony:-Faszomat gyere már segíteni...........
ICE:-röhög-
Lekvár?
Azt nem lehet benzinre cserélni,a páleszt viszont igen....
azisvan
Na,haladunk!
velem lehet beszélni
de legyen inkább lekvár
jóó de ti lépés előnyben vagytok velem szemben. ha hagyjátok hogy megvegyem, akkor küldök a permetezővel megvédett barackfák terméséből főzött jóféle gönci barack pálinkámból
Te fűnyíró motoros,te...Az irigység beszél belőled, amióta hallottál egy motor hangot azóta irigykedsz.Nem is megyek arra többet,nehogy el akard cserélni a trolidra...
ha szerencséd van elcseréli valaki egy busára
(talán egy teli hitelesre)
Le van zsírozva?
Hm?
Figyu zacsis,a cucc azé aki megszerzi.Felhívom a feleségét,hogy többet adok érte mint te, aztán szívhatod a zacsit......
akkor javaslom El-nek hirdesse meg az asszonyt itt a topicban
bár nem tudom milyen extrákkal bír ama nőszemély ebben a nehéz gazdasági helyzetben nehéz lesz túladni az asszonykáján
Egyikőtöknek sem adom el.
Még összevesznétek rajta melyikőtök rakja bele a busába ahelyett a hitvány Suzuki blokk helyett
Persze,hogy komoly!
Van amikor még motorozás közben is papucsot hord.....