Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.
Csere érdekel valamire? Képet küldhetnél...
szerintem cbr 900 , de az én 600asomba is ugyanilyen van. de majd ő megmondja bocs
Szia!A 4. képen az a hátsó felni mibe való?Mennyi az ára így ahogy a képen van?
ELADÓ!

950.000Ft!
Eladó 3D-s full hd panasonic kamera, vadi új 70e.
Szia!

Postával együtt mibe lenne? Előreutalok.
Köszi.
180/55/17 Bridgestone battlax 002 ,pirelli diablo corsa 190/50/17 több darab vadi uj eladó 22000/darab tel: 06309492804
mert érdekelne...
NA EZ AZ ÁR HOGY JÖTT KI ?


CSAK EZ AZ EGY VAN AMI 17"-OS?
4812ft
Főfék munkahengerek, fékkarok hogyééé?
MENNYI?
Kormánynyak csavarra óra. Hibátlanul mutatja az időt, pontos is. 5eFt
Na igyufigyu mó! Minden van csak píz legyík! Háónap van kattintom a fínykípezőgépemeth!
Minden megoldható!

Oksi, ha aktuális lesz, akkor majd postagalamb offkórz...
na akkó gumi van e dicsak ?
Ott-ott az uccátok vígín van ottan a az a fekete lyány! úúúúúúú te!
egy 400as nakedre kéne valami... telkibánya az itt van .. akor átmész GÖncön.. az utcánk végébe.. ha erre jársz
Majd szólj ha nem boldogulsz én is járom a környékedet TGk -val Vizoly, Vilmány Telkibánya minden héten járunk arra elviszem ingyen ha valahol össze tudunk talizni! 120 as gumiba ujjabra gondoltál?
Ez aztán a korrek tájékoztatás Furmányos fickó vagy te!

120 / 60 ast keresek, de ha nincs más visszatérünk rá. én nekem postázni kéne mert gönci dikkmá vagyok
neked akkor 75
Bocsi! Az előzményt nem néztem csak a kérdést!
Tisztelt Uram!

Az általam értékesített, első abroncsok kivétel nélkül mind 120/70-es - a hétköznapokban jól megszokott - méretben kaphatóak.

Posta helyett általában speditőr cégekhez szoktam nyúlni, bár eddig Magyarország nyugati, és középső szektorába kellett értékesítenem, kelet felé már nincs egyszerű dolgom, mert ahol gyakorlaton voltam, mint nemzetközi fuvarszervező, a cég kamionjai csak nyugati irányban mozognak.

Ha az Úrnak van türelme, akkor megkérdezem unokaöcsémet - sóderos kamionozással foglalkoznak - hogy van-e olyan lehetőség, hogy a kért abroncsot elszállítsák. Unokaöcsémmel vasárnap találkozok, ugyanis a közeli crosspályán quad bajnokság egyik állomását rendezik, és ő is indul a futamon.
A másik lehetőség, hogy egy jóbarátom néha hazajár Földesre - Debrecen alá - és ha Önnek van ott ismerőse, jóbarátja, aki tovább bírja küldeni, akkor ezen a vonalon is megoldható a dolog.

Ha sürgős az abroncs, természetesen tudom postázni is! Csak a fentebb leírt módszerekkel nem kell kifizetni postaköltséget, és biztosan célba ér a megrendelt termék!
nem tőled kérdeztem