Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia RX 125
2T, vízhűtés, power szelep, 36 Le
Bajok: itt-ott a használatból eredően karcos, bal oldali légterelő idom egyik 2 cm-es csücske letört, első teleszkópokban szimmering csere és olaj utántöltés kellene, km óra meghalt. Ezeken kívül minden működik és jó.
Még 600 km-en bejáratós, első túlméretre fúrt motor, teljesen új lánckerekek és lánc, pár napos akksi.
Fúrni-faragni vágyóknak vadiúj szerelt supermoto kerékgarnitúra is van.
Irányár mindenestül 200e Ft. Csere-beszámítás érdekel: robogó, bicikli, mobiltelefon, számítógép, bármilyen műszaki cikk, stb.
Gilera KK 125 blokk eladó!
Ja tel.szám: 30 814 9229
Hátha valakit érdekel, Dellorto 28-as karbi, vagy Gilardoni 2-es henger + fej. link
Telefonon du. elérhető vagyok 0670 208 1296
email: vesedonor@citromail.hu

Az alkatrészek többsége 60 km et futott vásárlás után tuning kittet kapott a motor és a gyári repült re. A carbon védő pl. új

-carbon csizmavédő 12000Ft-
-takaró 7000 Ft-
-fék kuplung kar 9000Ft-
-markola 3500Ft-
-lábtartő váltóval 10000 Ft-
-kis váltópedál 4000Ft-
-fékpedál 3000Ft-
-gyári lánckerékvédő 4500Ft-
Azért adom l a korongot mert nincs pézem,ha volna akkor nem postára költeném elhiszed!
Eladó egy újszerű 785mm es RACEFACE ATLAS FR kormány lila Színű Elsősorban OFF roadra Ajánlom... (18.000ft)

http://raceface.com/components...

htc.jimbeam@gmai.com

bármit adtam fel utánvéttel akár 72ezer forint utánvétes összegnél is 3150Ft volt a posta költség...ha te előre kifizeted a postaköltséget,akkor az utólagosan hozzáadják az értékéhez és te visszakapod...20000ig ez 1690Ft és hétfőn ha feladod keddre megkapja,péntekig visszaér a pénzed! nekem eddig mindig megjött,már csütörötökön,ha jgy adtam fel....pedig az ország másik végére ment az a csomag is...
szal fizessd ki előre és 1690...ha vevő fizet akkor akár 3ezer is lehet szerencsétlennek
Ez így igaz,nagy köcsög a posta!
jah csak akkor már a héten nem lesz pénzem! és ha utánvét adom akkor 2500 a posta teve bácsi,hidd el heti 2-3 csomagot adok fel.
nem akarok beleokoskodni, de ha utánvéttel adod fel akkor is megkapod a pénzed mert csak ugy adja oda a postás, de ti tudjátok
csak akkor tudok postázni ha előre utalsz! itt elérsz 06703497190
Ja ja. Így éri meg,különben nem nyerő az ár...
115-ös nincs? Abból is vennék ha lenne...
bakker te vagy az 5.-ik aki postán akarja :) senki nem hajlandó eljönni érte.
Holnap kereslek telefonon ha postával küldöd....
azt vágsz vele amit akarsz :) de fémvágó korongok
Szia!
A fényképen a korongok 2,4-ek ezek az eladók vagy csak elírtad illetve milyen anyag vágására való?
okés!köszi a választ!
Eladó a GS! Ak-val vezethető, 25 kw. Irányáron 299 000 FT

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
90db 125-ös 2mm vastag flexkorong 5000ft
195/65R17 vágott slick 4500
Köszi az ajánlatot de kifejezetten rs érdekelne vagy kp!

üdv
Ha se rendszám, se forgalmi, se törzskönyv akkor sehogy.
28 as Dell'Orto Karburátort keresek cserére vagy kp ra ! sürgős nagyon
Eladó Kawasaki ZX6R!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx636-4957054