Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok aprilia pegaso gyujtás trafo érdekel ne és gyujtás kapcsolo. akinek van dobvjon egy e mailt. tamasmacko@citromail.hu
Szia!

Igen, megvan még. Dobj egy üzit: pittikem(kukac)myopera.com lebeszéljük!

Üdv: István
Hello akkor tudunk ma válajon találkozni este 6 körűl a körforgalomnál meek én is motorral és gyere te is legalább látjuk mind a ketten
Sziasztok Fórumozok!
Eladó egy yamaha axis robogó. 2 éve lett rátéve a kipufogó és 2 új heidenau racing kerék. Keveset futott motorikusa kitűnő. Rendszeresen karban tartva. A motoron sajnos nem jó a km óra. Új henger a régi 82 helyett 70 ccm-es henger. A motor rendszám nélküli. Enyhe esztétikai hibákkal. Tudok adni 1 pótkereket szinte vadi új és egy gyári 91 ccm es hengert is. Az árban benne van még egy Valentino Rossis sisak is két plexivel (átlátszó, sötétített). A sisak 3 héjú és mosható a belseje és 1 pár kesztyűt is. Csak szezonban használt. Bármi kérdésre szívesen válaszolok emailbe vagy telefonon.
Email: bogolyattila@freemail.hu vagy citromail.hu
Tel: 06-70-561-00-01
Ok én Potolásra gondoltam a te részedröl csak nem toom Kb menyit.

Lafi03@live.com az MSN es +40766497754 a telo szamom.
sziasztok.
Ha valakit érdekel.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xj600s_dive
rsion-4990935
Hello ma tudnánk vállajon találkozni etse 6 óra körűl és személyesen megbeszélnénk ?
sziasztok!
tud esetleg valaki 96os kawasaki zxr400ashoz fejidomot?
előre is köszi a segítséget
Eladó Páncél
Szép állapotú
Progrip RacePro 5945
Ár: 9000ft + posta
hello képeket tettem fel oda írtál előszőr ,de van az adatlapomon a feltőltött képek között is yamaha supermoto, van még egy xj 650 igaz darabokban de az is fek van ujjítva csak össze kell rakni vagy ki találun valami mást
Figy Tegyél Te ajánlatot na Meg persze Képet a te Mocidrol és ki alkugyük hogy mid2ten megkapjük amit akkarunk
Yamaha Fz1 - Akrapovic Titan hexagonal sportdob 90.000 Ft-ért eladó.
További infó és képek az alábbi linken:
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
nagyon tetszik a motorod valahogyan biztos megegyezünk
mit kérnél még a motoromra mert csodával határos modon én meg nagyecsedi vagyok ami vállajtól 10 percre van
A moci PROBLEMA mentesen be lehet iratni a Magyar forgalomba, minden pairja meg van, es Nem ez ay elso mocim amit Magyarba akol el.
Én 5 Km lakom a Válaji Vámhoz Szabolcs megye
Az Ára alkuképes de más mocit is beszámitok!
suzuki gsxr 600 srad érdekelne kpban fix 450ezerért.
haxorx@citromail.hu
hello érdekelne a fejegység! megvan még?
Ugy látom nem magyar forgalmis , mennyire tartod a motort? Merre laksz helyileg?
Csere? képek aprofilban...
Szia érdekel a csere.......Meséj h gondoltad. Képek a mocimrol van a profilomban
Eladó!
Riasztós+tartalék első kerék+emelő
e-mail címem : kiskiru@invitel.hu
de siess mert sok helyen hirdetem és többen is érdeklődnek
figyi nem akarok okoskodni adj1 emailt aztan lekuldom hetfön v kedden hoigy milyen cross sisakom van .1 enlöre a merette sem vagom mert nekem 1 nolan van l es lehet hogy a ried kicsi lesz