Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a számom lemaradt 06305668662
sziasztok karburátor membránokkal foglalkozom elég sok mocihoz van! és ha nem tudok adni viszont kereslet az van akkor hozatok!
a lényeg hogy zsír új a membrán és féláron adom!

kicsit bővebben.:
új karburátor membránok eladóak! elég sok tipushoz!
több darab vásárlása esetén kedvezményt is tudok adni!
posta megoldható hétvégén is!

Vespa et4 régi/új
Aprilia Leonardo
Aprilia scarabeo
yamaha majesty
malaguti madison
yamaha virago
Piaggio liberty
Yamaha theos
Suzuki GN 125
Gilera Runner
kawasaki 250
suzuki bandit 400
Italjet Formula
STB

nem csak ezekhez a modellekhez!
az ár csak több darab vásárlása esetén alkuképes!
Bocsi a telefonszám lemaradt 06/70 280 9222
Sziasztok!
Eladóvá vált a motorom, az előző tulaja felújíttatta YAMAHA szervizben a blokkot(dugattyú, hajtókar, tűgörgők, koyo csapágyak, szimeringek stb. cserélve számlával tudom igazolni) 1év után felújítottam az egész motort az alkatrészeket 90%-ban a YAMAHA world-nél vásároltam természetesen gyárit. Új fényezés, Lucas kuplung rúgó, Repsol 10W30 váltóolaj, első-hátsó kerékcsapágy(SKF), új kormánycsapágy, légszűrő, légszűrő keret, első teleszkóp szimering, castrol 10W teleszkóp olaj, felujított hátsó teleszkóp és rugó, új hengerfejtömítés és dugattyú csapszeggel tűgörgővel, új egyedi átlátszó markolat, új láncszett, Lengőkar perselyek és csapágyak(SKF) is cserélve lettek. ÁLLÍTHATÓ HÁTSÓ TELESZKÓP, ülés újrahuzatva(bicolor), hullámos féktárcsa, új fékbetétek. A motorhoz adok egy tartalék oldalidomot és 2 jó állapotú MITAS terepgumit ajándékba! Megvan a gyári féktárcsa takarója is és igény szerint tudok adni 1 pár teleszkóp gumit. Az akkumulátort 2007-ben vettem sajnos egy kicsit már rosszalkodik, de ezen kívül semmi baja. Hívj bátran, megegyezünk! E-mail-re is válaszolok és a felújításról is tudok képet küldeni!
Esetleg van valakinek hozzá szerviz könyve?Hm cre 50 2000 es.
10 000 Ft

06-70-208-1296
bele.annak hasonló az első futóműve,tengelyátmérök ilyesmi megegyeznek az XR el,max távtartót kell csináltatni,de lehet még azt se ha szerencsés vagy
Ha komolyan érdekel, 12e postával, vagy a felsorolt alkatrészekre cserélhető, másra most nincsen szükségem.
a karbi érdekel
Hello
Suzuki dr 600-ra felmegy ez a felni ?
Iphone 3, 8GB, eladó,40e forint. Valahonnan rám maradt,de nekem nem kell. Működik rajta minden,fekete,normális állapotban, független,nem lopott, nem kell fosni hogy letiltják.Töltő van hozzá.
kár, hogy ilyen azthittem, teljes nadrág:/
Valakit érdekel dellorto 28-as karbi és/vagy egy Gilardoni 2-es henger ( perselyezni kell) + hengerfej + vizes csonk? Esetleg csere érdekel kerek lámpás mito plexi + hátsóülésre, vagy papiros vázra 1-es mito-hoz. link
Szia!
Rakom!
Sziasztok !
Egy barátomnak szüksége lenne Suzuki GSX-1400-hez egy jobb első lábtartó konzolra + egy fékkarra. Ha valaki tudna segíteni,vagy bontókat ajánlani azt megköszönném !
szevasz! a Fox nadrágról tudnál fellökni egy képet? :D
Sziasztok!
Fox protektoringek rendelhetők minden méretben.Ár:14000Ft!
Fox nadrág 14000Ft!
Új Alpinestars gerincprotektor 14000Ft,
Dainese 14000FT!
Csak rendelésre hozom.57X25 cm
Kawa Monster M-es felső AKCIÓ! 12000Ft!
Axo térd és könyökvédő szett 12500Ft!
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 12EFt-tól!
Szines Racing fékkarok 14000Ft/párl(felhajlós változatban is!),lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető yamaha r6 2006-2008 sötét bubis plexi!(10000Ft) tel:06303210309
mail:bali105@t-email.hu
Keresek Shoei Xr800 as siskba orvédöt és bogárhálot is ha valakinek van elfekvöben irjon! THX
hali
nem kell véletlenül valakinek 17es fűzött első kerék ,gumival? vagy egy újszerű 43as W2 csizma?
20forint/darab:D
amugy letudnám nekem írni pontosan hogy mennyi lenne az összes papírozás ára durván? regadó..stb. ilyeneket hogy törzskönyv,forgalmi,eredet vizsga tisztába vagyok.. durván az enyémre nekemis ilyen van,aztán biztosítással együtt fater nevén 40 és párezer. a további költségekre lennék én kíváncsi.
ez msn cím? mert felvettelek..