Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, eladó egy hm sm, nem szalon,de jól megy, 80ccm dr henger, paioli telók,pollini for race 3 as kipu, vákum dob, mina am 6 6 seb,víz hűtés,külön olajzás. ha érdekel valakit írjon és beszélgetünk róla
Sziasztok!
Eladó egy hibátlan Marushin puha protektoros bőrruha!Ningy rajta kopás,szakadás nagyon szép állapotban van.52-es és S van beleírva,de szerintem M-es méret.
175cm-es 75 kg-os emberre jó!
Ár:20000Ft
06303210309
nem sürgős, keress meg, ha hazaértél!
johaggyá meg ha nyajaassz....
Helló Vahur Úr!Ha lehet,2 napig tedd el talonba,most nyaralok,,motor nincs,és telefonon aszakodok!Vasárnap este beszélhetnénk,ha Neked nem égető!Köszi,,üdv:B
hello érdeklödnék, hogy a csizma mekkora, és hogy a nadrág mekkora illetve hogy milyen csere érdekelne?
Tegnap elvitték a ,, csótim"!
szia, megoldható utánvéttel is természetesen, én kb 1 doboz cigit sporolok, és igy 3 patront szipkázok el max 4et 1 nap, van külömböző erösségü high med és low, egyértelmü melyik melyik, ha érint akkor keress meg valamelyik elérhetőségemen, és küldöm. üdv gábor
Vidd a méhbe!
tudom-tudom rettentő elfoglalt vagy
ha lenne időm ilyenekre, akkor már a sajátomon lenne
ok
meglátjuk megvesz-e valaki vagy ha nem akkor segítesz-e megoldani a felrakás prolémáját
elhiszed, ha azt mondom, hogy pont fogalmam sincs? azt tudom, h ez szerelhető, vagyis nem kell kidobni, ha már nem csillapít, egy szimmeringgel és némi olajjal javítható.
de ezt is csak onnan, h a szervizben erről beszéltek éppen...
erősítő+láda 10ezer fix
Volna egy palást sérült eladó dobom, állítólag Bodis (Raptor Csabi szerint).. palást cserével valakinél még szépen muzsikálhatna..
15pénz?
kutya,

veled ellentétben én kurva kényelmes ember vagyok, és ha minden meglenne hozzá akkor sem én raknám fel, így hogy pepecselni kell vele....
egyébként miben különbözik az ismert márkás típusoktól?
Helló kolléga! Szétszedődött már az a 750W? Lassan elgondolkodnák, hogy mi is hibádzik az enyémen.
Személyesen merre lehet átvenni?vagy posta játszik?Egy patron az kb hány szál ciginek felel meg?van különböző erősségű?köszi
Szia! Bocsi csak még most vagyok gép előtt. Sajnos csak ezek vannak már!
nem kötekedni akartam , csak poénkodni

Én is dohányoztam kb 11 évig ... tudom milyen az ...
van egy vodás fekete 6500c készülékem, tavasszal volt 2 éves
olyan általános állapotú, dobozzal kacatokkal
ha valakit érdekel írjon, aztán küldök maxi makró fotókat róla
12 zseton
vagy csere beszámítással galaxy minire
Sajnos még mindig eladó úgy látszik nem kell senkinek egy jó motor

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
van 50 darabom természetesen uj mind