Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erőlködj csak fütykös!
Inkább mint a punci, kis kancsó
De legalább nem tagadod punás
Remélem nem ez lesz az új neved
Nyugi farkinca, mert fartoknak kevés vagy!
Látom betalált a farok, te kis huncut guy!
Ki a fene az a Lohoncz Réka?! Az új, nagy mellű luvnya a valóságshow-ból?
Na azon én is végig mennék kétszer-háromszor oda-vissza....
Smartpone mi?
Ostoba
Ha már Farok Janizol. Sajnálom, hogy ilyen mély nyomot hagyott benned a apád.
Nekem legalább nem átoperált puncim van mint neked, hanem tököm.
Értem már miért szimpi neked a Kék Osztriga.
Ott tudsz érvényesülni, itt amint látod téged mindenki szopat és utál, te szánalom
Köszi a tippet, kipróbálom.

Jövök éjszaka, Alfás srác mögöttem tolja a ködlámpát a szép, tiszta holdvilágos éjszakában. Néha meg meg billentettem a fékpedált, hátha eszébe jut lekapcsolni azt a szart. Erre megelőz, beérünk a városba és kiáll az üres parkolóba, na mondom ez tuti rám vár.
Mellé állok, ablakok le és kérdezem:

- tudod e miért villogtattam a féklámpát?
- honnan tudnám, mi bajod van?
- ködlámpázol, csillog a szarod a visszapillantóban, de köd meg sehol...minek égeted?
- hát bakker, 10 km-re óriási köd volt
- attól még lekapcsolhatnád, ha már nincs
- csak ennyi bajod volt?
- ennyi, szevasz
- csá

Még majdnem neki állt feljebb...
Már nekem se, de régebben nagyon sok telefont hoztak ki mert már lehetett és eladták nullapercesen.
Nem tejesen igy van, van a készülékre és az előfizetésre is hűségidő. Ha a telefont hűségidő nélkül vette (ami.elég ritka) akkor nincs szankció, de akor nem is hálózatfüggő. Amig hálózatfüggő és nem függetleniti a stolgáltató addig hűség van rá.
Eszembe nem jutna amúgy használt mobiltelefont venni. Nem látod mennyiszer ejtették le, csapkodta vele az asszonyt, stb. Nem drága egy valamire való, évekig jó, mindent tudó mobil telefon és a márka a felhasználás szempontjából teljesen mindegy.
Egy vacak Huawei Y6-ot használok már 1 éve és mindent tud, nem fagy, szépek a fotók.
elvileg nem érhet téged szankció, mert a készülék kedvezményes áron való megvásárlása utáni kötbér ebben az esetben is az előfizetőt terheli, ha vmiért megszűnik a szeződése. a készülék az ő tulajdona, nem a szolgáltatóé....
A levél nem elég... a telefon sem. Csak a találkozás. Mert kell a közelség, az érintés, a mosoly, kellenek a szemek. Kellenek ezek a pillanatok, a találkozások. Hogy a lélekben megrajzolt képet a valóságban tudjuk kiszínezni, hogy az álomba beköltözzön a valóság, hogy az ünnepnapok mellett meglássuk a hétköznapokat is. A Másikat.
Nekem Smartphone van!
Eladható és rábaszhatsz. Én.már jártam igy, igaz az telenoros volt.
Az igaz, de a telót letiltja ha nem fizeted. Mivel azért adta kedvező áron, mert még egy évig nála mrad a számlafizetés.
Én kapásból rányomom a refit, nem villogok. Amíg ő vakít én is. Eszükbe szokott jutni mi a gondom.
Csak a kèszülèket veszed?
Na jó, de eladható-e illetve én mint vevő ráb@szhatok-e erre?
a hűségidő az előfizetésre vonatkozik, nem a telefonra... a hűségidő alatt csak komoly bünti mellett mondható fel a szerződés és módosítani is csak nagyobb csomagra lehet.
a telefont a hűségidő alatt nem szabad függetleníteni, utána a szolgáltatónak viszont ingyen kell megcsinálnia
Igy van. A telefon rendezve de még van pár hónap hűség idő.
Balyod vany a sármazsásommal more?
Vennénk egy 5 hónapja t-com-nál vett telót, a számla megvan, az áll rajta, hogy a fennmaradó összeg 0ft tehát elvileg egy összegben ki lett fizetve, de azt honnan tudom meg, hogy van-e rajta hűségidő? Mert úgy gondolom, hogy ha van és az eladó nem fogja fizetni a számlát akkor a telót letiltják esetleg körözni is fogják......vagy nem?
Neked csak tezsvíreid vannak!
Hasonlítunk drága testvérem