Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi,de endúró nem érdekel,csak krossz.
Kawa nem érdekel valakit?
jó reggelt, crm-250 et lehet fogok tudni1 et az erika bratyójának van és nagyon kacsingat a nagyobb enduró felé, ha eladja azonnal jezem neked.
Majd gyere el erre és cserébe megvendégellek
lehet hogy az,mindegy....
Csrszegtomaj Hévíz Kertváros ez van közötte Almás nevű nincs a környéken maximum Zalaegerszeg mellett Almásháza
az én motorom már alszik
Szia megvagyok köszi igen még motorozgatok 20. á val vonatom ki addig még kihasználom az időt bár valamelyik nap mentem egyet és dobálta a seggét nem tapadt már a gumi
Te megint alkoholizáltál talán hogy még nem alszol ilyenkor?
na majd jövőre megnézzük
Csak Tapolcáig tudom a megállókat, de Monostorapátiban volt régen egy nagyon jó vendéglő, talán Muskátli nevű, mostanában kemencés lángos a sláger Vigándpetend-Kapolcs körül az út szélén
Hááát Google map szerint Karmacs és Keszthely között max. Cserszegtomaj van, de Veszprémtől lefelé mi a Bakonyon át szoktunk menni sok gyönyörű falu esik útba a művészetek völgyén át ....
cr 250- et nem tud valaki jó áron?
egyébként azon a vidin hirtelen huztam fel és megijedtem azért vágtam vissza, de utána felhuztam rendesen
Tudsz váltani is?
kösz tesó az infokat, az egy elég régi video, ha mostanság megnézel tatabányán eléggé sokat gyakorlom már megy faszán,
Néztem az egykerekezős videódat,amikor elkezded húzni a gázt,ne engedd vissza,mert erős motorod van,nem kell berugóztatni a villákat,hogy feljöjjön kerékre.Mikor elkezded húzni neki,és érzed,hogy a motor megindul,akkor húzz még egy kicsit nagyobb gázt,mintha még erősebben akarnál gyorsítani,és elkezd emelkedni az eleje.Egy darabig úgyis csak kergetni fogod az elsőkereket,mert nem mered elég magasra felemelni az elejét,használd nyugodtan a leszabályzást .Csak jótanács,mert így mindíg odavered az első kereket ,ha visszaesik.Nekem kb egy szezon volt ,mire normálisan tudtam menni.
kicsit szar a helyzet ZXR ügyileg, de ugytünik megvan a hiba oka vizpumpa átereszt,
vagyis lehet rosszul írtam,Keszthelytől 25 km az tuti
csupa művészember remetéskedik ott,nincs semmi csak kocsma meg templom
mi van Karmacs és Keszthely között?
valami almás van a nevében,65 a "falu" lélekszáma
onnan van egy művészúr ismerősöm