Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs is semmi a kezedbe.Mit szorongattál egész nap?
áá nem ,mert a motor ha felmelegedett olyan 98 fokra akkor elmentem Tata felé egy kicsit visszahűteni.Kb fél órát voltam kint ,aztán rááltam három gixeresre,és hazajöttem.
Akkor nagy horgászás volt...
Persze, majd felrakom, csak le kell konvertálni...
És mi látszana, hogy hogyan előzlek meg?
Oszi mester ha lessz kis időd felhajithatnád a videót Kiváncsi vagyok nagyon, és elismerjük csak azért zártad te a sort hogy valami látszodjon is, legközelebb majd az enyémre rakjuk hátrafelé ugyanebböl a célból
neem,hal az nem volt
túl hangosak voltunk és elriasztottuk őket
Akkor ma süthede a halakat otthon mi?
Jól nyomatod. Nem szédültél el?
Faja volt az a gurulás...
kicsit sötét képek
Tatán voltam a Derítőn pecázni
gurultunk akart lenni
cső mindenkinek. tegnap nagyot hurultunk Osziékkal, remélem hamarosan videó is lessz
nagyon szép lett!
voltál a ringen?
Van benne, de figyelek rá ne aggódj...
Na várjál, mert az első és hátsót egy leden mutatja nem? Mert van az első ami a power, van a Front meg az Aux. Az aux-ot nem használjuk, a power az, h be van kapcsolva. Tehát csak 1 led jelez. Elvileg jöld ha jó, piros ha blokkol. Elöl hátul-nál változik?
ááá,dolgozó ember vagyok,egy fagyira csak futja
de azéé köszi
A pirosat és kéket lehetne variálni,mondjuk,a piros lenne az első fejnek,a kék a hátsónak. Vagy a fényerő miatt esetleg mindkettő kék lenne,én erre gondoltam így hirtelen.
Pár perce hívott egy haver akinek mondtam ezt a ledcsereberét,erre azt kérdezte hogy milyenre cseréljük,mondom extrafényerejüre.
Erre Ő,azért egy áramfelvételt mérjünk a gyári, és az új ledeken,nehogy csöcsre fussunk
Szerinted van benne valami
Szerinted a színeket hagyjuk ugyan úgy?
Mert ez 3 színű led, zöld/piros/kék. A fényerejük is így jön sorba.