Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi a késői reagálásért, de kajálni is kell néha! Igaz Laca?
Köszi a tippeket gumi ügyben, a jövő héten megpróbálom valahogy elintézni...
Az ára 34 volt.
Jövő héten végig jó idő lesz!
http://www.idojaras.hu/mo_6nap...
nekem 12e
Ismerem őket. Voltak lent nálunk (Hyundai, bojtár u.) amikor odakerültek és bemutatták magukat.
Sajnos nem tudták felvenni a versenyt a nagyobb partner végeinkkel.
Az egész út-baloldali szolgáltató sort ismerem..... fent a szerelőket, müa. javítók, festő srác....stb.
Mennyi píz volt a gumi?
Kék Hold .....Tana Ferenc,és a szerelőm,Zsolti....,mész tovább kifelé,kb 400,500méter,oszt balra,
be egy kapun,ki is van írva,aszondja,hogy:....GUMIS!
Nyugodtan mengyetek,ha kell,csak hívgyátok fel,és hivatkozzatok rám....Mr.Hayabusára...
De ha nem hívatkoztok,akkor is ócsó,meg korrekt!Jaaaa,és van kávé!
Mien cég van az óbudai temetőnél, aki motor gumikkal foglalkozik?
Az óbudai temetőnél!Ócsó!0620/317-3043,matáv:061/240-4878
korrektek...
.
Azthiszem ismerem. De ha nem, az se baj, ha kajáról van szó....

Szerdán viszem 12000-es szervízre, utána csapathatunk.....15.-e nekem családi elfoglaltság (mutter szülinapja) a 16-a szabad!
15-én elvileg jó idő lesz, szerintem én és a cimbim megyünk a Steve által említett motorozz.hu gurulásra, már 180 gép van bejelentkezve, nem lesz rossz!
Pénteken pedig jöhet az újabb túra, az útvonal tökéletes, de a Nagymarosi étterem a Duna-parton sem rossz és nem drága!
8800 km van a hátsóban, de középen már teljesen elfogyott... keveset kanyarogtam ez a baj...
Igen Laca a gyárit vettem meg újra, tegnap hívtam fel a srácot és ma már itt is van a garázsban!
Ja, most látom, hogy csak hátsó.
Akkor nem nehéz kitalálnom....
A szerelést is oszd el kettővel...
Szia!

Milyet vettél és mennyiért?
Srácok!
Ha jó idő lesz 16-án pénteken, szervezni kéne valami fakultatív programot! Én személy szerint szívesen bejárnám a januári útvonalat, Visegrág-Egom-Párkány (itt KAJA!) és visszafelé átmehetnénk a 2-re Rétság felé is egy kicsit.....
Mit szóltok hozzá?

(én a szülési szabadságot azért fenntartom!)
Cső!

Én is ott rakattam fel, ha emlékeim nem csalnak, 6000 kemény forintért!
(nem semmi ár, itthon a teherautóra a másfélmázsás 385-ös gumival szerelt kereket 1500-ért cserélik....)
Szerintem a Pásztóy -ék megcsinálják a budafoki-n, de nemtom mennyiért.
Szia Abdul!

Mennyi kilcsit mentél a gumival?
Megvan az új hátsó gumim! Köszi Laca a számot! Már csak fel kellene tenni... Ki hol oldotta meg és mennyiért?
Tiattok!
Szasz abolcskei!

Voltál már 1000-es szervízen?
volna két 1000 km-ert futott GSR 600 komplett kerekem eladó , nekem már úgy sem kell ! most végeztem a mocim jetsky-vé alakitásával, nálunk már 3 napja esik az eső és én gurulni illetve siklani akartam
tanulni,tanulni,tanulni.
talán holnap,kovikkal kvadolni!
K.K.éknál pusztítottam és rontva szívtam a levegőjüket,miközben sört ittam!
Jó napot all!
Ki jössz ma gurulni tarka?
ok rendben köszi a segitséget!
Tetszett a Görög Zita-Angyal Jolán párosnak is.....