Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor te izmos vagy ugye? Ezt akartad kihámozni?
Hát persze akkor már nem kell izom sem mert megy az magától!Nem a holtpontra emelésnél és a föntartásnál kell hogy ott legyél izomilag!Nem nagyon de ott kell lenni!Az már nagy rutinnal és rengeteg motortörés mire az egyszálbelű is csak az erre a célra kifejlesztett géppel nyomja!Ez széria vas!Tehát kell az izom is eléggé! Ezt gondolom a dologról!
Ha feljebb tartod, holtponton, akkor nem kell tartani kézzel vállal, nem így van?
Csak azért mert ilyen egyszálbelű vékony emberek is egykerekeznek, fájterkednek....
Köszi viszont!
Jó napot all!
Blacknet!
Ahhoz kell is fizikum,hogy megtartsad kerózás közben!Nekem az elején mindig volt izmlázam az alkaromban és avállamban!Most hogy 200-300 méter megy megint van izomláz !Most,hogy kevesebbet tudok menni mostanában!
Jó étvágyat mindenkinek!

Sziasztok!
Na, mi a stájsz?
Dehogy pereceltem. CSak fárasztó mutatvány egy golyóbist körbemotorozni egykeréken.
Miért, pereceltél is? Álmodban is?
Jó reggelt mindenkinek!

Remélem, mindenki jól aludt.
Kykee tesó: azt álmodtam, hogy körbeegykerekeztem a világot a kutyulimmal. Annyira valósághű volt, hogy reggelre minden tagom fájt.
Állófogast,vagy olyan falrafúrhatót?
te barbár, ne kóstolgass, mert megeszlek reggelire. Ebédre meg fogast eszek, ha már Balaton.....
Jó reggelt !

Vigyázzatok jobban magatokra !
Én csak jövő hónap elsejétől / vasárnap / mehetek veletek, ez most így jön össze.
Más egyéb?
Nekem egybe van!Edig csak a hátsólámpa csavarja lazúlt ki,a váztartó törött el,a féklámpa kapcsoló akadt be,a lánc szétnyúlt a hátsó mlánckerék egy foga letört,eszi a benzint,a fékbetét kopik,5 gumi is elkopott,letört a müszeregység,egy rigó összebatta a hütömet amit 2be vágtam 140nél!
Amúgy tök jó a gépegység!
te tudod, neked van olyan!
Mármint a GSRen?
Nem ezt akartad kérdezni ugye tesó?
1000 km-ig semmi nem marad rajta!
GONDOLTAM!
Ha fizetni kell!
Na azt kell lánctisztítóval leszedni fémtisztára,majd befújni teflonos láncsprayal és 20 párcig állni,hagyjuk,majd melegen fogyasztjuk!
Nem kentem be, mert vastagon rajta volt a gyári!
Nem a saját 17l es tartályról beszélek!Nem vagyok megalómániás csak ták!
na mentem szunyálni. Holnap.
vagy mindenki dobott mindenkit!Ez a helyes ráfogalmazás!
persze, meg felszerelsz majd egy 700 literes póttankot is, mi?
na,nana!Ezért a beszólásért egy teli tank benzin a GSRembe!