Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,nem,nem ilyenről szó nincs!kicsit sem figyelsz akkor megvan a baj!Magyarán mondva (ne haragudj syrus)de a motorozás minden tized másodpercnyi odafigyelést igényel!NINCS CICÓ MENT KÖZBEN!
Sztm. az lehet, hogy jött a hirtelen jó idő és ilyenkor az emberek figyelmetlenebbé válnak. Vagy nem tudom.
Te nem gurultál velem! Te nem fogsz elesni!
Örülök, hogy nem viselt meg nagyon. Tudod hogy van ez, kutyaharapást szőrivel. Most majd kicsit óvatosabb leszel, én is az leszek és még jobban figyelni fogom a környezetemet. A szombati talit azért összehozhatjuk ennek ellenére is, mert igazából csak a műszerfal kell.
Neki a motoros a rendes öltözet,minden más az "civilruha"!
Civil?
Mééé mi a munkád?
Küddök neked egy szépségsséget:
Vonattal,namerugye ahol valaki elesik,az szarul van szervezve! Emléxel?
Kykee tesó! Megsértenél, ha nem együtt motoroznánk.
Nehogy bevonzzd a hülyeséget. Még csak ne is gondolj olyanra, hogy Te következel. :) Szerencsére, Syrus és én is "olcsón" megúsztuk.
Battttameg,baammmmeeeg!
Mi a pihca van!Mindenki aki velem motorozott az elmúlt 300 órában az elesik?
Ezentúl egyedűl megyek túrázni a klánnal,vagy jóval elöttük,vagy jóval mögöttük lemaradva egy nappal!
Mi bajod lett és a kuttynak?
Mi van itt? Syrus, ma pedig én is arra motoroztam délután kettő körül... remélem minden ok! Hogy mentél haza?
Ma délelőtt az első öt percben engem is majdnem elütöttek, egy Mercis nagyon át akart jönni a sávomba és semmi esetre sem akart észrevenni... már csiklandozta a lábamat a lökhárítója...
Tegnap sikerült kibuliznom egy szabadnapot erre a gyönyörű napra és a cimbimmel túráztunk egy kicsit a Dunakanyar mindkét oldalán és életében először a motorom is utazott kompon! Remélem aki csak tehette motorra ült ma, a városban csak úgy tolongnak a motorosok!
Kva jó volt!
Sziasztok!

BlackNet, Syrus, mi a péló van? Most én jövök?
Azért remélem nem komolyak a sérülések.
Most kezd nálunk tűzni a nap, eddig borús volt, ma kihagytam a karikát. Kellett elüldözni a Napsugarat
ez is bőr vazze!
csak valami sapi kéne még!
Az fasza! Hol van még a nyár!
tepsi épségére kéretik vigyázni!
Alig volt meló-túl jók a Fiatok!
Vigyi!
Jobbos-balos+prizma!
Most m1ek kiccsajé az oviba utána jövök!
Sziaztok!
Bammeg én is a falra festettem az ördögöt reggel! Ma "követtem" BlackNet példáját!
Szerencsére nekem semmi bajom,csak a kutyulinak lettek sérülései!
Ma is elmentem Rétság felé és már a 2szor mentem végig hazafelé menet jobbos-balos kanyarkombinációban már a balosban voltam és rámentem a záróvonalra amin még azok a sz@r prizmák is rajta voltak!A többit gondolhatjátok!
Tanulópénz!
Gyors!
Te meeg neee becéljjé!Egéc napp gépetté mint a állatt!
És a tanulát?
Íme a civil-majomruhás énem!:
Az "ott bennt" ugye nem a 82-es út melletti viszonylag új építésű BV intézet!
Most derült ki,hogy van csókker ott bent,mert azóta is jó a telije amit ócsón megcsináltam és örömmel látott!
NO PARA!
Az meg nem így fog ketyegni! clean pages only!
Aha,persze.Melózok.
Utána meg kovik barátommal menünk győrbe.motor ma ohne,meg szerintem lehrnen se lesz

Vége a melónak,milyen szakács vagy te? A rendes szakácsok este melóznak,te rendetlen szakács vagy!
Tiattok!
Jaaaa,süt a nap!
Remélem kihasználtátok helyettem is!
akkor azt mondom,hogy 6 hambit akarok,de csak 4et kérek,és belefér a üccsi!
oksa testvír,de túl közel lesz a megyeháza!
sejted miért aggódom!