Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OFF:


Eladó egy Suzuki GSR 600 k6 fekete színű, 6500km van benne!Megkímélt és hitel átvállalás megoldható!
Mé annyira nem sasszemü az az aparát?
Igen engem is hívott,még szerencse,hogy neki nem lett baja!
Épp most beszéltem BlackNet-tel!
Azé jó h nincs semmi baja!Csak szegény kutyuli!

és tartósan átlag 200zal,hogy ne érjen utól a fotóaparát szeme!
Bakker de te messzi vagyol!
Amikor az otópályán mész akkó van v nincs "matricád"?
Jó napot jó húzkodást all4
syrus gurulj erre he!Azt itt veretünk egyet a haverom meg beül a bótba!
Nem unatkozik otthon vaki aki jönne vmerre gurúni,mer én nagyon mennék!
Úgy volt,h m1ek dokiho Kalocsára de megbetegedett!(v lehet,h neki is van mocc és elment inkább csapatni? )!1szoval ugrott a mai túrám!
Max megejtem a tegnapi etapot még1x!
abolcskei : ha lehúzod a jeladót,eltárolja hibának.villog az efi lámpa,más nem történik.viszont nem fogják tudni,mikor húztad le és mennyit gurultál vele.
Jó reggelt és aki motorra ül balesetmentes közl!
Szia BlackNet!

Hol történt?Bennt a városban?
Mi lett belőle,adott betétlapot? Bakker én nem is tudom mit csináltam volna vele!
A lényeg,h neked semmi bajod,a többi +javitható!(csak kúvára bosszantó!)
jóóóóóóó reggelt !
Jó estét!

Ma történt velem egy kisebb baleset. Elgörbült a kormány, a hátsó fék. Kicsit tovább tört a hátsó idomom. Szóval, nagyon örültem mindennek. A szitu annyi volt, hogy egy furgonnal az én sávomba hajtott valaki. Hogy elkerüljem a csattanást, fékeztem és jobbra döntöttem a motort. Talán ez lehetett a hiba, mert faszán el is dobtam. Kisebb csúnyaságoktól eltekintve (paripámat), engem sérülés nem ért. Kb. 30-40 -el mehettem. Faszi kiugrik a furgonból és mondja, hogy bocs. Mondom neki, oké, semmi gond, de bejött a sávomba. Nézi, és tényleg bejött vagy 40cm -t. A gáz az volt, hogy mindez kanyarban történt és ráadásul takarásba jött be a kisbusz. Mire észrevettem már csak a féket tudtam meghúzni és jobbra dönteni. Szal...., elkúrta. Nem kicsit, nagyon.
Mostmá jóccakát!
egy utolsó kép genya ginoról,mikor még raszta volt zuglóban:


De elötte le kell szedni a TL-ről!
Jóéjszakát mindenkinek!
Kykee egy heroe! Király vagy Tarka!
Azt nem!
Az legalább érdekel!
találtam egy képet kykeeről,mikor kifogta a balcsiból a gyilkos anakondát:



Hááát, ha azt is úgy csinálja, mint a tanulást!
Szaporodni megy! Megígérték nekem a Zsuzskával,hogy hamarosan babázhatok a kis Tarkával.
Tanulj!Ne alugyá!
Csövi!