Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá Syrus6!

Köszi a motyó transzportot!
Mit kaptál kormánysúly alatt?
1. Fekete súly
2. Hengeres távtartó, ami kb. 2 cm hosszú és az átmérője akkora, hogy éppen belefér a kormányba.
3. Hosszú csavar

Ha ezek mind megvannak, akkor az a "gumi biszbaszt" tedd vissza a kormányba!
Told be, úgy hogy a távtartó is szintbe legyen a kormányvéggel.
Tedd oda a súlyt és a csavarral húzd meg!
Ennyi!

Ha gondolod, nagyon szívesen felszerelem őket neked!
Bameg belenéztem én de csak 1 gumi biszbasz volt benne ki is vettem!
világitsd bele és meglátod!
Hellótok!

Először is köszi Laca a kormánysúlyt és természetesen Kykee tesónak is!
Viszont bakker,hogy a rákba kell berakni?Az lehet,h elhagytam a menetes részét v becsúszhatott a kormányba? (mondtam,h nem vok 1 müszaki szaki)
Fostoska nem fog jönni!Vagy ha igen személyesen meg biztos,hogy nem!
Na gyere csak Freddy.k!
Gyáva népnek nincs hazája!
Na akkor szerettel várjuk!
Hadd én is!
Na és akko mi lesz?
Megszívom a vérét a kis köcsöginek!Úgy is ke kell már adnom a feszkót valakin akit nem ismerek!
....Mindjá gyön Freddy.k!
Negatív hozzáállás!Persze,hogy ott leszel,mert nem leszen kesztyüd és lemaradsz egy jó kis gurguláról!Nos egyből 2 érv hogy elgyere!de ha akarsz még egyet akkor tessék:ÉN!
Én ott leszek, hacsak nem jön közbe valami. Lehet, addigra összejön a kecó.
Akkor érdekelne egy olyan kesztyű. Egy próbát majd azért nem ártana tartanom előtte.
Tesóka bármikor kölcsön adom ha kell és én épp nem megyek!Nagyon jó volt szombaton hazajönni abban a rohadt nagy ködben,mert egyáltalán nem fázott a kezem benne és még izzadt is!
Egyébként a Nívonál lehet kapni potom pízért!Kőő neked mert akkor heggesztek egyet azt mikor tali átnyújtom neked!
Sziasztok!

Tegnap asszonkával voltunk a motorkiállításon. Igazából felültem jópár motorra, de legjobban a BMW K1200R tetszett. Nagyon jó kis gépnek tűnik. A kiállítás nem volt nagy durranás. Talán több motorra számítottam, v. nem tudom. 4 GSR -ből 3 tetszett, egyet nagyon elkeféltek a sok karbon mintával. Megnéztem a B-Kinget is, sőt még ültem is rajta. Átnyergeltünk a Harley -khoz. A menetdinamikai katasztrófa jelző, lehet hogy tényleg nem hiába lett ráaggatva. A váltót kezelni szinte lehetetlen lábbal, mert valami elem belelóg, így eléggé ó lábúnak kell lennünk ahhoz, hogy kezelni tudjuk normálisan. Mellettem egy ifjú titán majdnem eldőlt egy kb. 5 millás vassal, mert az idióta behajtotta a támaszt.
Sok 30kg -os egyént láttam felülni Hayabusára. Ilyenkor mindig jókat kuncogtam magamban. Néztem bukókat és egyéb ruházatot is. Amit hiányoltam az a motoros kiegészítők voltak. Sehol nem láttam pl. markolatfűtést. Téli kesztyűből is elég sivár volt a felhozatal. Mindenesetre, Kykee kesztyűje tetszik eddig a legjobban.
tiveten bár nem én taptoltam,bammmeg!
Töti a tapsvihart!
Csak a kaja!
Az már csak az én szertartásom "kelléke"!nekem kell szponzorálnom
Az az én súlyom,Te meg osztogatod
Cső!

Ha a kajádhoz Jäger is jár, akkor tutira én húzom a rövidebbet......
Vigyázz magadra!Engem nem is kell követni!De ha a nyomsávomban jössz akkor lehet egykéát dologban hamarabb ráérzel,mint ahogy azt mondanám!Ezt mondtam Blacknetnek is és felkapcsolták nála a villanyt a jobbkanyart illetően!
"a fociról nem is beszélve!"
(ezen nagyot röhögtem...)
Megvan a súly! Legközelebb találkozunk, odaadom!