Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

M1ek gurulok 1et+Gino papának elviszem a motyokáját!

Du jövök!Csá csumi
Na látod erről beszélek!Van még mit ...!Így sem tudtalak követni,mongyuk nagyon nem is akartam(a vizes ut miatt para)!
Ird be amit akarsz és utána a módosít
Hali Mr.HB
Pipáld ki a z adatok nyilvánosak!
Alul pedig modosit! Működnie kell!

Esett az eső is és vizes volt az út mikor hozzátok vergődtem!Nem is volt ez csapatás!
De mindig ledob,és visszaadja az üres mezőket!
Van még mit tanulnom!Főleg ahogy látlak titeket is csapatni!De majd szépen lassan ráérzek én is mindenre,idővel jön a rutin is!Ezért (is) lenne jó minnél több túrán ott lenni!

A motorozástechnikáddal mi a bajod!Igaz foczni még n em láttalak,de hallottam ezt-azt olvastam ezt-azt rólad!
Majd a túrára hozzunk labdát és tengózunk!ebéd után!már megint kaja!
Na a két bélpoklos!
1 kicsit nehéz lenne kivitelezni,és ahhoz még megkéne tanulnom motorozni,a fociról nem is beszélve!
...de nem ám minden féle szir sz@rral!
Szasz Laca!
Én vállalom ha Te meg engem etetsz!
Gino!
Látod látod,ha ez tegnap délután jut az eszedbe akkor most már fent is lenne a másik helyett!
Ha jól tudom,van olyan,hogy biciklifoci!Nos ezt neked syrus tesó motorral kellene nyomni és akkor megvan minden amit szeretnél!
Jobb felső sarok:ADATAIM!
Beirod az adatokat,és utána elmented!
Tudom-tudom!
De szeretnék menniiiiiiiiiiííííí !Tudod,h nagyon nehéz nekem össze1eztetni,és most van 1kis sansz hát megpróbálom!
Nem nézted + véletlenül azt a súlyt?
Gyorsan jelentkeztem be,és kapkodtam,mint az amatőrök!
Változtatni meg nemtudom!Már vagy15-ször próbáltam!
Tudsz segíteni!
Római part lesz az uticél!12körül..
Engem kéne etetni......nem sokan vállalnák!

Előttünk még az év! Ha most erről lemaradsz syrus, majd lesz másik! Nagyon is sok!
Jól van no! Korán van még!?
Azt 1bű gondoltam,h neked nem lesz gond ,remélem más is így vagyon ezzel!
A melót én is szivesen bevállalnám!A kaja már lehet,h zaccos lenne neked(nemhiszem,h bevállalná bárki is!)
Hát elég szomrú
gúd déj all!
syrus émmiattam lejet!De mehetünk mind a két hétvégén is!
Stabilan rugalamas vagyok ha motorozásról van szó!
Mi lenne ha még a munkám is ez lenne!Útvonalellenőrzés az országban havi 350.000hufért és a kajám meg az üzemanyagom állná a cég!
Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését az ötletemmel,akkor alkalmazhat is!
Bocsi a képeket meg sem néztem!
Helló!

Merre mész?
Adatlapot miért nem töltöd ki?
Szia Steve!

A túra k..va jól hangzik és menni akarok! A lényeg,h nem tudom azt a hétvégét megoldani!Ezért lenne 1 kérdésem:1 héttel korábbi időpont (24.-e szombat) nem lenne megoldható nyitó túrának?

Tudom,h nem csak rajtad múlik,ezért kérdeznék mindenkit?