Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pedig az!
MI EZEN A HIHETETLEN?
De sok olyan van, ahol simán üzemanyag miatt nem keletkezik akár 1 milliós alkatrész költség!
(Pumpe Düse Turbo Diesel Injection) na ne hülyéskedj
Mákod volt!
mondom nem romlott el a 134 000 km-er alatt semmi , akkor hol itt a baj
Ja,a merga is duplaszűrőst szállít austriától keletre.vajon miért?
Ugyanis!

A magyaroszágon kapható diesel tüzelőanyag minősége nem megfelelő a CRDi (Common Rail Diesel Ijection) ill. a PDTDi (Pumpe Düse Turbo Diesel Injection) motorokba!

Sorra mennek tönkre a Mercik és a Bmw-k is, ugyanez a technológia van bennük is!

Lupo 3 litert fogyaszt, de ha elromlik valami benne, sokxorosan kifizeted te azt a spórolást!
olyan nincs,talán a lovaskocsi.
igy lenne ötösöm a lotton , erre gondoltam mikor vissza olvastam
mondj egy kocsit, amelyikkel soha nincsen gond.
Csak ha a csúcs behal.
te bizd már rám ! egyébbként már ez sincs meg , de semmi baj nem volt vele 134 000 km volt benne mikor ment a háztól
tényleg,
köszi. AMúgy meg minden van bontottan. és occsón.
olyan nincs hagy egy pdtdi nem indul , még izzitás sem kell , de tí vagytok az autószakik
Az 1,3 dízel uno!
én 30-at megyek, de a városim is kevesebb 3 literrel mint anno az 1.6 benyás.
pödötödöí-nél elő szokott fordulni sajna!
az nagyonn mehet , gratula ! nekem most 1.6 td jettám van , anyagi okok miatt , de meg vagyok vele elégedve . elvisz és vissza is hoz .
európa legjobb fogyasztású kocsija volt. Kár, hogy már nem gyártják. Na és eléggé drága volt.
Majd ha már nem lesz garanciális és elköszönnek a befecskendezők, örülhettek, hogy "jól" választottatok!
Aki nem megy évente 45-50.000 Km-et, annak felesleges a diesel autó!
MInek?
Kirázná a tömést a fogadból,meg a pöc..ödet!

Télen meg egy perc néma csend,Rudolf Diesel emlékére!
lehet nevetni 3L valóban , tervben van hogy azt a blokkot beleépítik egy motorvázba , én azonnal vennék belőle
az enyém 130le....1.9 pd.
dízelből